PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=647657}

Ray Donovan

8,0 17 802
oceny
8,0 10 1 17802
Ray Donovan
powrót do forum serialu Ray Donovan

Oglądam różne seriale,ale to jedyny przy którym - przy każdym odcinku - nie zasypiam...A bywam czasami bardzo zmęczony.ZAJE.IASZCZY

ocenił(a) serial na 9
brunus

Super serial, mogę oglądać na okrągło. Wiele postaci i każda świetnie zarysowana. Każdy znajdzie sobie ulubioną. Moje ulubione to Bunchy i Avi.

ocenił(a) serial na 7
brunus

Tak dobry jak Breaking bad? :) Chce zacząć,do czego to podobne w jakim klimacie itd?

ocenił(a) serial na 10
aronn

"Tak dobry jak Breaking bad? "?W/g mnie tak...też trzyma
wysoki poziom.Obejrzyj PIERWSZE (3,4) odcinki,a nie zawiedziesz się...Jestem pewny,bo zerknąłem na Twój profil filmowy.

brunus

pod względem aktorstwa... jak najbardziej. Chociaż scenariusz z sezonu na sezon znacznie eweoluował podobnie jak i postacie. Myślałam, że z 4 sezonem będzie padaka...zniechęciłam się po 1 odcinku, który do połowy był po prostu nudny.. ale podzieliłam na 2 razy i ... później zaczyna się jazda. 4 sezon jest chyba najlepszy.

ocenił(a) serial na 9
Jane_Mary20

Popieram,np.sez.4 odc 6,kiedy Ray pomaga temu alfonsowi z Rosyjskiej mafii pozbyć się zwłok młodej prostytutki z przemytu która skręciła sobie kark i nagle Ray odstrzela temu alfonsowi łeb :D

jazdowicz2666

To był spoiler :-(

aronn

Wartką akcją i dynamiką podobny do Banshee.

Mickey najbardziej wkur******* postać serialowa ever a jednocześnie dobrze zagrana.

Ogólnie aktorsko serial jest bardzo dobry!

byku-17

Mickey kradnie cały serial. NAJLEPSZA postać ever!!!

brunus

Podepnę się. Naprawdę powstaje 5. sezon ?

ocenił(a) serial na 10
Bogusia

Start-6.08.2017 http://www.telemagazyn.pl/artykuly/ray-donovan-kiedy-premiera-5-sezonu-wideo-zdj ecia-57639.html

ocenił(a) serial na 8
Bogusia

już się kończy wręcz ; )

ocenił(a) serial na 8
brunus

Debili w Hollywood nie brakuje a co za tym idzie pracy dla Ray'a xD w ten specyficzny sposób mogą zrobić z 10 sezonów ja tam się nie obrażę :D :D D

mordarg

ja mam jakieś dziwne przeczucie że aktualny sezon jest ostatnim.

ble89

Ostatni sezon do 8-mego odcinka ssie, mówić młodzieżowo. Dopiero w dziewiątym wraca stary dobry Ray Donovan. Obawiam się, że może być tak jak mówisz. Przez historię z Abby, oglądalność spadła na łeb i szyję, że nawet genialna końcówka sezonu nie uratuję tej 5-tej serii. Może nie być szóstej.

perun_6

To Showtime czyli stacja która kręci swoje seriale do znudzenia albo przerywa w najmniej spodziewanym momencie. Jestem pewien, że można bezpiecznie założyć, że kolejne serie będą, a przynajmniej szósty sezon. Co do 6 serii to nie tyle ssie co zmienili trochę konwencję serialu i bardziej się skupiają na stracie i bólu Raya, stąd tyle czasu poświęcają jego żonie. Może się to nie podobać, ale to nie znaczy że to jest zły wybór, zwyczajnie próbują czegoś innego do czego widzowie Raya są nie przyzwyczajeni, ale mnie to akurat nie przeszkadza.

michax77

Mi to przeszkadza na tyle, że niedobrze mi się robi jak znów w 11 odcinku widzę tę aktorkę.

perun_6

To nie będzie ostatnia seria, bo raz już zamówili szóstą, a dwa nie da się tego wszystkiego zamknąć w ostatnim odcinku.

Plus tej sytuacji i poświęcenia 1/3 (?) czasu tej serii Abby jest taki, że szósta seria będzie już całkowicie wolna od niej i jej rozterek, co drażniło mnie od pierwszej serii. W piątej z nią przegięli, ale przynajmniej jest szansa, że nie będzie już jej w kolejnej.

ocenił(a) serial na 9
brunus

Masz racje,serial genialny i też chce żeby leciał jak najdłużej.Dużo osób narzeka na ten obecny 5 sez.,że za dużo Retrospekcji było,a mi to się podobało ponieważ akcja gnała do przodu,a w międzyczasie pokazywali powoli jak doszło do śmierci Raya żony,Abby.Jak dla mnie wszystkie sezony na bardzo wysokim poziomie,może pierwszy sezon wydawał mi się taki mniej ciekawy ponieważ było w nim oswajanie się i poznawanie charakterów głównych bohaterów serialu,ale od 2 sez.gdy się już ich dobrze poznało to ciężko było oderwać od nich wzroku.Mam nadzieje że twórcy nie zakończą tego wspaniałego serialu na tym 5 sez.i pociągną go jeszcze trochę,tylko żeby za bardzo nie wjechali z nim w świat fantastyki ;).Póki co oceniam go na 9 i polecam wszystkim tym którzy tego serialu nie mieli okazji obejrzeć.

ocenił(a) serial na 8
jazdowicz2666

6 sezon już zamówiony. Zdjęcia rozpoczynają się zimą i pod koniec 2018 a może wcześniej będzie można oglądać. Wydarzenia rozegrają się nie w Los Angeles, a w Nowym Jorku.

ocenił(a) serial na 9
szewcze

Super info,dzięki ziomek.Nic tylko czekać na ten 6 sez ;)

ocenił(a) serial na 10
jazdowicz2666

Dzięki za spoiler z tą śmiercią Abby :P

ocenił(a) serial na 9
Ag__

A sorry bardzo,zapomniałem zaznaczyć jako ten spoiler ;/.Ale na swoją obronę dodam że i tak można było się spodziewać że tylko śmierć może zakończyć role Abby w tym serialu :P

ocenił(a) serial na 10
jazdowicz2666

Wielka szkoda, że w ogóle zostaje uśmiercona :(

ocenił(a) serial na 9
Ag__

Dokładnie,super postać w tym serialu.Idealnie pasowała do Raya ;)

ocenił(a) serial na 7
jazdowicz2666

Jestem na 7 mym odc pierwszego sezonu i troche moj entuzjazm opadł bo liczylem na wieksze tempo i ten glina co sie uwzial na nich jakby wziety z Fargo :)

ocenił(a) serial na 10
brunus

Zgadzam się, ten serial to petarda.

ocenił(a) serial na 8
marcinos_77

Podbijam. Serial nie ma spadków, cały czas trzyma równy poziom, a nawet powiedziałbym, że w ostatnim - 7 sezonie idzie w górę. Z jednej strony chciałbym żeby on trwał i trwał, z drugiej chciałbym żeby się skończył, bo boję się, że kolejnym/kolejnymi sezonami nastąpi spadek formy i pogrzebią formułę serialu.

Dodatkowo jak pokazali młodego Mickiego - mistrzostwo! Aktor odegrał go fenomenalnie, ta mimika, gesty, postawa.

Pyrovatis

No i właśnie serial został skasowany. Oglądalność słaba?

ocenił(a) serial na 8
brunus

taa do czasu aż go skasowali...

ocenił(a) serial na 7
brunus

7 odc.drugiego sezonu petarda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones