PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=647657}

Ray Donovan

8,0 17 824
oceny
8,0 10 1 17824
Ray Donovan
powrót do forum serialu Ray Donovan

i bez jakiegoś większego pomyślunku obejrzeć można ale bez emocji 5/10.

ocenił(a) serial na 7
king8543

Jak dla mnie nadzwyczaj dobry serial. Aktorzy dobrze dobrani do swoich ról, co rzadko zdarza się w serialach. Liev Schreiber wiarygodny w roli twardziela i obrońcy rodziny. Trochę drażni mnie nienawiści głównego bohatera do swojego ojca . Nienawiść uzasadniona ale nie wiem czy warta tych 2 mlionów $. Wątek z szefem miejscowego FBI trochę naciągany ale ujdzie. To pierwszy serial / film, w którym można namierzyć osobę poprzez używany przez nią komórkę. (Nie wiedzieć czemu przeważnie reżyserzy karmią widzów bzdurami o „niewykrywalności” telefonów komórkowych). Ale za to scena kiedy Rey potrąca faceta swoim CLS 550 i auto wychodzi z tego bez szwanku jest groteskowa. Ogólnie serial dobry, dobrze zagrany, aktorzy wiarygodni w swych rolach.

ocenił(a) serial na 8
mariuszkow

Wątek z agentem FBI najbardziej daje po oczach jest strasznie naiwny i totalnie nieprzemyślany niby taki szczególik a trochę psuje całokształt i umowną wiarygodność która i tak kuleje,ale tak jak wspomniałem w którymś z późniejszym tematów będę śledził dalsze odcinki tego serialu bo po drugim sezonie lekko się wkręciłem w tą historię.

ocenił(a) serial na 9
mariuszkow

jezeli dla ciebie to nadzwyczaj dobry serial i dajesz 7 ke to chyba dobrych seriali nie widziales. bb/rome/sopranos/ true detective w mojej ocenie 9badz 10.

goraca_bulka

rome słaby w szczególności drugi sezon totalna porażka ale reszta daje rade , dopisałbym jeszcze Kompania braci , gra o tron ,synowie anarchii , gomorra (naprawdę dobry serial aż zadziwiajaco dobry ) , Battlestar Galactica , ekipa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones