PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=647657}

Ray Donovan

8,0 17 813
ocen
8,0 10 1 17813
Ray Donovan
powrót do forum serialu Ray Donovan

Rewelacyjny dramat

ocenił(a) serial na 8

Szczegolnie 3 sezon, który moim zdaniem jest najlepszy.
Najważniejszy element serialu to gra aktorska i myśle że każdy to potwierdzi. Historie bohaterów się nie ogląda, je sie przezywa. Reszta też na wysokim poziomie, szczególnie soundtrack.

Serial wciąga jak odkurzacz.

ocenił(a) serial na 9
Garrus2

Tyle postaci a dla każdej znajduje się odpowiednia ilość czasu by w pełni ją pokazać bez odczucia niedosytu. Gra o Tron może się uczyć jak to robić.

ocenił(a) serial na 7
Garrus2

Niezgadam się z tym.
O ile gra aktorska jest OK, o tyle jeśli chodzi o fabułę trzeci sezon jest najsłabszy i najbardziej absurdalny. Zwłaszcza wątek z klechą od innych klech pedofilii.
Zakończenie tego wątku i całego sezonu jest fatalne.

ocenił(a) serial na 8
mariuszkow

Sezon 3 faktycznie jest inny od popszednich,myślę jednak,że to zamierzony efekt.Tu większą rolę gra szeroko pojęta psychika bohaterów,a nie akcja jako taka.Można to różnie odbierać.Wątek ojca Romero budzii u mnie mieszane uczucia,jestem ciekaw jak go pociągną,oby nie przesadzilii.Finał 3 sezonu jest b.dobry,a postać Romero wcale nie była niezbędna...zobaczymy.

ocenił(a) serial na 10
Garrus2

soundtrack jest najlepszy a później aktorzy
ŚWIETNY SERIAL

ocenił(a) serial na 10
Garrus2

Dokładnie mam te same odczucia :)

ocenił(a) serial na 8
Tekashikika

Tak dodam, że 4 sezon jest jeszcze lepszy niż 3 o którym pisałem! Naprawdę zacnie rozkręca sie Ray Donovan, naprawdę zacnie.

ocenił(a) serial na 10
Garrus2

Wiem wiem, oglądam na bieżąco ;)
I na pewno będzie 5 sezon :D

ocenił(a) serial na 9
ocenił(a) serial na 9
Garrus2

I ja też tak sądzę, świetny serial.

ocenił(a) serial na 10
Garrus2

Trzeba ogądać cięgiem, bo inaczej można zwariować, gdy się nie zobaczy dalszego ciągu. REWELACJA !!!!!! Sezon trzeci najlepszy. Liev wymiata że ło matko huto!

ocenił(a) serial na 9
Honiu

Bedzie s05? Bo ja 8 na raya daje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones