PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=647657}

Ray Donovan

8,0 17 824
oceny
8,0 10 1 17824
Ray Donovan
powrót do forum serialu Ray Donovan

Właśnie oglądam pierwszy sezon, i nie moge się połapać w tych martwych kobietach z przeszłości. Ile ich było i która to jest która? 1 popełniła samobójstwo skacząc z dachu, 2 została zabita przez Mickeya, 3 zabita przez tego aktora i wrobiony został Mickey. Dobrze rozumiem, ze Ray w młodości krecił z 2, 1 to siostra, ale dlaczego Terry ma jej imie wytatuowane na klacie i niechetnie mowi o niej tej pielegniarce jakby była dlaniego kimś wiecej niż siostrą.

ocenił(a) serial na 10
LeeHarveyOswald1986

Kobieta nr 1 Bridget, siostra Raya, Kobieta nr 2 była dziewczyna Raya, która zamordował tak naprawdę ten aktor, a Mickey został został to wrobiony. Tak, Ray ja kochał, nie pamiętam jej imienia, ale ona nie ma nic wspólnego z Terrym. Terry miał inną miłość w młodości, Bernadette,a ta pielegniarka to nowa.

ocenił(a) serial na 10
Tekashikika

A ogólnie i Ray i Terry maja vhyba wytatuowane imię ich matki, ale nie jestem na sto procent pewna, dawno temu oglądałam, więc może dlatego masz wrażenie, że mieli wspólną kobietę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones