PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=647657}

Ray Donovan

8,0 17 813
ocen
8,0 10 1 17813
Ray Donovan
powrót do forum serialu Ray Donovan

Zauważyliście że jako przykłady tego typu gangsterskich seriali ludzie wymieniają ze starszych np Sopranos i The Wire zaś jeśli chodzi o nowsze to tylko usłyszysz o Breaking Bad i Narcos. A Ray trwa już tak długo. Serial się trzyma, każdy sezon jest inny.. Historia i bohater idą tu cały czas do przodu, Ja wiem że nie jest to typowo gangsterski serial ale ewidentnie o te klimaty zahacza. Lecz Ray nigdy nie jest wymieniany przez szerszą publikę jako "must watch" , nie parodiują go w south parku czy FG. Nikt nie gada o nim w innych serialach. Jakos chlop się nie przebił do szerszej popkultury a mimo to karawana jedzie dalej . Oglądalnośc jest dobra i dostajemy kolejne sezony :P Ba ! już jest ich więcej niż w słynnym i najlepszym Breaking Bad. Jak to jest że o jednych dobrych serialach jest głośno. Aż za głośno a o innych jest kompletna czisza ?? Jakies pomysły

ocenił(a) serial na 7
mordarg

Wez mnie zachec bardziej,BB bylo super a temu dalem 2 odcinki i jakis taki malo angazujacy.

mordarg

Frankie zachwycała się tym serialem w Grace i Frankie, więc była o nim mowa w innym serialu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones