Ray Donovan
powrót do forum 5 sezonu

Porażka

ocenił(a) serial na 10

sezon 5,strata czasu

ocenił(a) serial na 8
piotr0000

Zgadzam się 5 sezon najgorszy.

ocenił(a) serial na 7
piotr0000

A jak 6 i 7 ?

piotr0000

Serial konkretny, jakieś trzy tygodnie temu zacząłem i właśnie kończę piąty sezon który jak dla mnie to jakaś masakra. Wszystkie poprzednie na duży plus ale piąty tragedia. Wątek Abby już mnie dobija, dobrze że zostały jeszcze tylko dwa odcinki i mam nadzieję że w kolejnych dwóch sezonach nie będą wracać do tej zamuły. Jak już chcieli ją uśmiercić to mogli zrobić motyw że ruskie ją odstrzelają na koniec czwartego a tak gorzkie żale się ciągną bez końca no masakra jakaś. Oby dwa ostatnie sezony wróciły na dobre tory...

ocenił(a) serial na 7
foksik8686

Taa,odstrzelimy Abby,Ray troche poplacze i jedziemy dalej z koksem?To byłoby plytkie na maksa.Nie o to chodzilo,5 sezon mial pokazac kim byla zona dla Raya,wrecz gemeza,kazdy bo stracie tak bliskiej osoby czuje ciezar wsponnien,bardzo to wiarygodnie ukazano a i watki sensacyjne tez byly w tle,taki sezon byl potrzebny i teraz jest potrzebny restart serii,cos nowego na co licze w 6 sezonie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones