Ray Donovan
powrót do forum 7 sezonu

Zgodnie z informacją o odcinkach, podaną na Filmwebie, powinniśmy jeszcze czekać na 11 i 12 epizod 7 sezonu serialu Ray Donovan. Niestety sezon zakończył się na 10. Ten element jest zdecydowanie do poprawy. Jest mnóstwo błędów dotyczących danych o sezonach -błędne dni emisji, ilości odcinków (raz mniej, raz więcej), przez co trzeba sprawdzać te informacje na IMDB, bo Filmweb jest niewiarygodny w tym aspekcie. Warto się do tego bardziej przyłożyć.

ocenił(a) serial na 10
Dawidt

K***a a ja czekałem na te dwa odcinki :(((

ocenił(a) serial na 9
angelo94

A tak swoją drogą to, ten sezon kończy się nietypowo, jak na ten serial, gdzie jednak te wątki były zawsze zamykane.

ocenił(a) serial na 8
angelo94

Ja też

Dawidt

Dlatego właśnie się przenoszę na IMDB, tam mają aplikacje która jest wspierana a nie jak filmweb porzucił. Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 7
ppakura4

Myślę, że nie ma się co obrażać, tylko wywierać zdrową presję na twórcach serwisu. Z doświadczenia wiem, że każde miejsce ma swoje plusy i minusy. IMDB nie ma w ogóle funkcji społecznościowych, brak forów i możliwości rozmowy o kinie. Wyłącznie baza i newsy, można też napisać recenzję. Filmweb nie ma natywnej aplikacji, ale fajnie działa strona mobilna. Możesz ją przypiąć do ekranu głównego (Android) i korzystać jak z aplikacji (o niebo lepszej od tej dedykowanej, która była wcześniej).

Dawidt

Dzięki, z tym że można dodać jako aplikację to nie wiedziałem

ocenił(a) serial na 7
ppakura4

Bo też Filmweb w ogóle się tym nie chwali. Filmweb nie umie za bardzo w użytkowników.

ocenił(a) serial na 8
ppakura4

Przenosisz? A nie da się używać obu tych stron na raz? XD

ocenił(a) serial na 10
Dawidt

To teraz nie pamiętam na którym odcinku 7 sezonu zakończyłem bo długa przerwa była i przez jakiś czas się tym nie interesowałem. Czy na HBO Go pojawiły się jakieś odcinki ?

ocenił(a) serial na 7
marcinos_77

Filmweb wskazywał na 12 odcinków siódmego sezonu, który faktycznie miał ich tylko 10. Teraz zmieniono tę informację.

ocenił(a) serial na 10
Dawidt

Czy będzie dalszy ciąg czy to już koniec tego serialu ? To serial, który może dla mnie trwać i trwać...

ocenił(a) serial na 7
marcinos_77

Nie, zgodnie z informacją stacji Showtime, która została ogłoszona w lutym, serial został skasowany i nie będzie ósmego sezonu. Nie udało się zatem zamknąć historii odpowiednim finałem.

ocenił(a) serial na 10
Dawidt

Szkoda bo wątki nie pokończone, szkoda świetnego serialu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones