PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=195723}

ReGenesis

7,2 705
ocen
7,2 10 1 705
ReGenesis
powrót do forum serialu ReGenesis

Serial toczy się w zasadzie dwutorowo. Główna akcja rozgrywa się wokół śmiertelnego wirusa (coś ala Ebola) - identyfikacja wirusa, szukanie na niego szczepionki, a także poszukiwanie osoby odpowiedzialnej za stworzenie wirusa. Drugi tor akcji koncentruje się na chłopcu, który twierdzi, że jest klonem swojego zmarłego brata... bla bla bla
NUDA

Marucins

no cóż... mnie (potencjalnego przyszłego bioinformatyka) to nie nudzi ;).
może dla ciebie ten serial jest erm, zbyt... mądry? ;)

lorem

To nie wirus ebola, lecz grypa hiszpanka :-)

A serial jest zajefajny :D interesujacy i mimo wszystko wciagający... Najwyrazniej poprostu nie kapujesz o co w nim chodzi :D

Cara

A ten opis to chyba tlko 2 odcinki opisuje, bo przynajmniej poacjenta zero odnalezino już, a pozatym to co coydzien nowy wisus mialby siepoojawiac to nie serial kryminalny !!!! Jeszcze nie wiem co o serialu sadzic ale chce brnac dalej.

ocenił(a) serial na 7
Cara

grypa hiszpanka jest w 2 sezonie. serial zaczyna się o ile pamiętam sztucznie stworzonej hybrydy grypy i ebola :)

serial jest fajny, tylko trzeba nieco się orientować w temacie.. mnie osobiście czasami bardzo zaskakiwała pomysłowość twórców

A co do fabuły to wątek z chłopcem i wirusem kończy się szybko :D

ocenił(a) serial na 9
Marucins

Serial jest dosc dobry, jakos dla mnie odbiega od innych produkcji, ktore rzadko podejmuja takie tematy jak biotechnologia, dzis sie zabieram za 3 sezon i zobaczymy co bedzie :P

ocenił(a) serial na 9
Shaolin_Si

wg. mnie serial jest świetny.zajmują się wirusami bioterroryzmem, ekologią, szczepionkami.Poza tym znakomicie skonstruowane postacie i doskonała obsada. podoba mi się przysyępne tłumaczrnie zawiłych spraw związanych z chorobami(polecam odc. China), no i to chyba pierwszy serial opowiadający o nauce w sensacyjny sposób.

gutex0

No cóz, jeżeli ktoś nie siedzi w temacie to dla niego serial jest nudny. Bo niewiele rozumie:D. Ja jako przyszly genetyk pokochalam ten serial:)

aga_us

Obejrzałem pierwszy odcinek i... gniot jakich pełno.
Martwią mnie bardzo wypowiedzi potencjalnych genetyków, biotechnologów, którzy "siedzą w temacie". Szanowni koledzy i koleżanki, to nawet SF nie jest, to jest czysta fantastyka, zupełnie nie związana z rzeczywistością. I to marnej jakości. Jak taki ma być kwiat nauki polskiej to czas uciekać...
Tak jakbyście pisali, że uwielbiacie House'a bo będziecie lekarzami i House jest zajefajny :]

gregpelka

To się popisałeś.. Masz doktorat z biologii molekularnej rozumiem, i po obejrzeniu pierwszego odcinka masz już wyrobione zdanie o całym serialu który ma już 4 serie? NOSTRADAMUS!
Ale z Ciebie krytyk.. wręcz artysta.. Wracaj do klejenia garnków a nie do recenzowania seriali, ten akurat jest genialny, zwłaszcza na tle CSI, i reszty beznadziejnych produkcji gdzie częściej się macają i pierd*** niż rozwiązują jakiekolwiek zagadki.

narsiliouz

Wystarczyło skończyć szkołę podstawową aby wiedzieć takie rzeczy... Ale przecież obecnie 'matura to bzdura'...
Rozumiem, że sugerujesz, że powinienem obejrzeć całe 4 sezony serialu który do mnie nie przemawia, aby móc go skomentować?! Nawet nie wspominając, że w mojej opinii nie ma nic o serialu, a tylko, że odcinek to gniot. Ale czytania ze zrozumieniem też już nie uczą w szkole...

Osobistej wycieczki i klejenia garnków nie skomentuję, jedyną kulturę jaką posiadasz, to kultura bakterii.

Pozdrawiam serdecznie,
Grzegorz

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones