PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=875987}

Reacher

7,4 19 427
ocen
7,4 10 1 19427
7,4 9
ocen krytyków
Reacher
powrót do forum serialu Reacher

Jeżeli po scenie w której Schwarzenegger trzyma gościa za nogę na przepaścią ("Commando"?) i mówi: "Obiecałem, że cię puszczę wolno" i go puszcza - bolał Was brzuch ze śmiechu, a dodatkowo, jak po tym, gdy jest pytany przez stewardessę, co zrobił z gościem - odparł: "Nic, puściłem go wolno..." - odlecieliście już na maxa, to ten serial jest dla Was.
- To jest ten typ "sztuki" + drewniane postacie.
KATASTROFA, producenci widząc oglądalność i licząc kasę z takich produkcji doprowadzą do tego, że za kilka lat obejrzenie czegoś ciekawego, nieszablonowego będzie graniczyło z cudem.
Już jest więce niż ciężko.

dariusz_pocztowski

I ludzie oceniają to g. .o na 10. Ludzkość głupieje w zastraszającym tempie.

ocenił(a) serial na 5
kriszteblade

Najgorsze, że coraz więcej produkcji dostosowuje się do tego.
Coraz częściej zdarza mi się widzieć trend, który wyobrażam sobie w ten sposób: bardzo dobry pierwszy i drugi sezon danego serialu , po czym producenci robią "burzę mózgów" jakby tu jeszcze zwiększyć oglądalność i zamawiają scenariusz, który ma skaperować dodatkowych widzów i w kolejnych sezonach pojawiają się żenujące treści, które obrażają inteligencję i robią krzywdę postaciom.

dariusz_pocztowski

Ten serial to komiks dla nastolatków przeniesiony na ekran. Rozumiem, że ktoś ma 14 lat, ogląda i marzy, że też kiedyś będzie taki duży i silmy, będzie robić łubu dubu wrogom. Ale na filmwebie dorośli ludzie zachwycają się czymś tak sztampowym. Aktorstwo i scenariusz przecież mizerne. Niedługo jedyne filmy jakie będą mogli oglądać inteligentni ludzie, to te sprzed min. 10 lat. Załamać się można.

ocenił(a) serial na 3
kriszteblade

Nie ma co się załamywać. Mnie serial odrzucił. Trzeba szukać coś dla siebie. Wiem że w tych czasach to bardzoooo ciężko znaleźć coś wartościowego.

ocenił(a) serial na 8
dariusz_pocztowski

Idz ogladac kino europejskie. Moze jakies kino z Gruzji ? widac zes taki dojzaly.

ocenił(a) serial na 5
_therion

popraw: d o j r z a ł y.

dariusz_pocztowski

Zaorane :) Najgorzej jak chcesz komuś pocisnąć i walisz ortografa.

ocenił(a) serial na 5
czarman

błędy ortograficzne, szczególnie tak rażące, publikowane na forum publicznym, raczej nikomu chluby nie przynoszą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones