Reacher (2022)
Reacher: Sezon 2 Reacher Sezon 2, Odcinek 5
Odcinek Reacher (2022)

Pogrzeb

Burial 43m
7,0 469
ocen
7,0 10 1 469
Reacher
powrót do forum s2e5

Reacher z fajnego akcyjniaka "one man army" w wykonaniu Cruise'a przeszedł do całkiem nieźle się zapowiadającego ale idącego po równi pochyłej sezonu pierwszego serialu, by aktualnie skończyć jako upośledzony brat CSI itp. tasiemców... Cała scena z nie eskortowaną ciężarówką z pociskami to już jest żart z widza.

Emgiem

Racja, niestety akcja z ciężarówką strasznie durna. Ciekawe czy tak było w książce czy to scenarzysta tak popłyną?

ocenił(a) serial na 8
MMB

Dwie dupki ostrzelane z 4 karabinów, jadą tyłem i jeszcze sobie gadają,a później wyskakują z bagażnika i zabijają 3 gości. Oczywiscie.

ocenił(a) serial na 7
Emgiem

Weszłam na to forum w związku z ta akcją. Wzruszył mnie miły pan we flaneli kierujący tirem z 650 pociskami super generacji. Czad. :P
Ale Reachera i tak lubię :).

gaudia

a wiesz że tzw tiry przewożąc materiały wybuchowe i różną amunicję np.granatniki typu strzał na komendzie jeżdżą najczęściej na kontroli GPS? Takie jaja. Nie mówię o rakietach plot bo nie wiem.

gaudia

a film tego typu trzeba brać z przymrużeniem oka. To nie Gorączka czy coś z tej bajki. Nawet taki pan we flaneli jakby się zatrzymał niezgodnie z planem lub stanął i natychmiast nie zgłosił lub nie uaktywnił "napad" ma wsparcie po trasie, zaraz blokady śmigłowce itp. Nie da się tak zniknąć z towarem. Chyba że wszyscy na raz nie dopełnią procedur. Przeginają z akcją ale to ma być taki klimat.

ocenił(a) serial na 7
stasiek66

To serial.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones