Reacher (2022)
Reacher: Sezon 2 Reacher Sezon 2, Odcinek 6
Odcinek Reacher (2022)

Duma Nowego Jorku

New York's Finest 45m
6,8 463
oceny
6,8 10 1 463
Reacher
powrót do forum s2e6

Typek chowa się za samochodem i każe dziewczynce siedziec w samochodzie od strony gdzie strzelają xd jakby same drzwi chroniły od kul bardziej niż stanie za całym samochodem. Nie mówiąc o tym że jedyne co wymyślił to pobiegniecie na pałe przed siebie zeby go zastrzelili. Myślałem ze po scenie ze strzelcami wyborowymi na cmentarzy którzy nie umieją trafić z 5 metrów, nic głupszego nie bedzie, a tu widze z odcinka na odcinek podnoszą poprzeczke.

ocenił(a) serial na 9
CoachWoo

Żaden samochód cywilny bez dodatkowego opancerzenia nie jest w stanie zatrzymać nawet 9mm, co najwyżej blok silnika. Chowanie się za samochodem to głupota jakich mało.

ocenił(a) serial na 6
CoachWoo

Jest coraz słabiej.

ocenił(a) serial na 6
CoachWoo

O tym samym pomyślałem,nie rozumiem jego zachowania ,mówi do dziewczynki żeby uciekała więc mógł cały czas stać za tym samochodem i raz na jakiś czas sie wychylać i oddać parę strzałów aż nie będzie posiłków a zamiast tego poszedł na pewną śmierć.

WiktorW23

Tu raczej nie ma co rozumieć. Typowa filmowa głupota. W prawie każdym filmie jakiś dureń stoi bez żadnej osłony i strzela do wrogów. Tu przynajmniej gliniarz oberwał, bo jeszcze mógł ani jednej kulki nie dostać. To jak szturmowcy z Gwiezdnych Wojen, którzy nie potrafili nikogo trafić. Nie wiem, czy to naprawdę jest trudno zrobić film, w którym takie rzeczy są realistyczne? To już wolę oglądać Marvela lub DC, bo tam jest masa nierealnych rzeczy, więc przejdzie dowolna głupota.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones