Reacher (2022)
Reacher: Sezon 2 Reacher sezon 2, odcinek 6
odcinek Reacher (2022)

Duma Nowego Jorku

New York's Finest 45m
6,8 464
oceny
6,8 10 1 464
Reacher
powrót do forum s2e6

2 sezon słabizna , absurdalne sceny i niestety lecimy z odcinka na odcinek w dół
niech te wypociny scenarzystów już się skończą

smirek

Kręcą już 3 sezon. Prawdopodobnie będzie to (co jest absurdem) adaptacja "Czasami warto umrzeć".

Shiloh

Bardziej bym się nastawiał na 'Jednym strzałem'. W końcu w jednym z odcinków wspomniany jest tam James Baar.

marcin261287

Fakt, też sądziłem, że to może być 3 sezon jako prequel, choć tu i ówdzie wspomina się, że tworzą jednak adaptację "Czasami warto umrzeć".

ocenił(a) serial na 9
Shiloh

Może to i dobrze. Akcja na głębokiej prowincji, jak w 1 sezonie, może uda im się to podobnie jak wtedy, lepiej jak akcja w dużym mieście w 2 sezonie. Tylko czy odważą się pokazać tą brutalność, jaką Reacher swoim antagonistom w tej części sprezentował.

StefanBalon

Wcale nie dobrze. "Czasami warto umrzeć" to druga część tetralogii Susan Turner. W filmie "Nigdy nie wracaj" jakoś z tego wybrnęli, zaczynając od drugiej części tetralogii, raczej to im się nie uda.

ocenił(a) serial na 9
marcin261287

Reacher wspominał, że spotkał Baara podczas podróży, więc raczej do tego nie wrócą. Stawiam na to, że historii z "Jednym strzałem" i "Nigdy nie wracaj" nie ruszą w serialu Amazona.

ocenił(a) serial na 9
smirek

Mam takie same odczucia. Sceny pościgów i strzelanin są kretyńskie, jak w starej Drużynie A. Momentami miałem ochotę wyłączyć ten syf. Jak można tak spieprzyć dobrze zapowiadający się serial...

ocenił(a) serial na 8
ocenił(a) serial na 8
starski21

Dokładnie sceny akcji z tego odcinak przypominały raczej seriale z lat 90 niż wysoko budżetowe seriale naszych czasów. No szkoda

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones