Reacher (2022)
Reacher: Sezon 2 Reacher Sezon 2, Odcinek 8
Odcinek Reacher (2022)

Lotnik

Fly Boy 42m
6,8 426
ocen
6,8 10 1 426
Reacher
powrót do forum s2e8

Im dalej w las, tym gorzej było. Finał to już kwintesencja jak można zepsuć fajny serial z takim potencjałem. Szkoda.

ocenił(a) serial na 10
rjak

Może finał nie był najlepszy, ale bardzo dobrze się bawiłem przez cały drugi sezon i czekam na trzeci i mam nadzieje ze tak jak zapowiadają będzie w grudniu tego roku

ocenił(a) serial na 7
rjak

Jest gorzej niż w sezonie pierwszym. Niestety tendencja zniżkowa. Cała sekwencja z walką w helikopterze to już było przegięcie, ale z łóżkiem trzymanym jedną ręką przez Reachera to już naprawdę odlecieli. A duszeszczipatielnoje zakończenie całkiem nie pasowało do tego serialu. Nie będę czekał na następny sezon.

Karakuli

Akurat trzymanie lukszka było całkiem realne biorąc pod uwagę inne niedorzeczności 2 sezonu. Takie łóżko waży z 30kg dziewczyna ok 55. Gość wielkości rechera w przypływie adrenaliny bez problemu utrzyma taki ciężar jedna reka

ocenił(a) serial na 7
Pavell_598

OK, ale mając dobry punkt podparcia i gdy taki ciężar po prostu wisi, a nie jak jest miotany podmuchem powietrza na zewnątrz lecącego helikoptera. W tych warunkach nikt nie utrzymałby 20 kilogramowej walizki. Ale to tylko jedna z wielu bzdur w tym sezonie. Mi najbardziej przypadło do gustu, że nikt, dosłownie nikt, ani śledczy ze 110, ani wielki zły A.M. nie dba o zostawianie odcisków palców na miejscu zabójstw ani w kradzionych samochodach. Drugą ulubioną bzdurą było wysyłanie wyrzutni rakiet wraz z rakietami zwykłą ciężarówką z jednym kierowcą, bez żadnej obstawy. Eh.

ocenił(a) serial na 7
sivyok

Co do AM to mógł sobie na to pozwolić: nie był notowany i nie planował zostać ujęty. Natomiast działalność 110 była całkowicie absurdalna: jeżdżą sobie i mordują kogo im się podoba. Włamują się do domów i firm. I nikt się tym nie interesuje.

ocenił(a) serial na 7
Karakuli

Jak to "mógł sobie na to pozwolić"? Przecież takie odciski trafiają do bazy danych. Jeśli później A.M. przy jakiejkolwiek innej okazji zostałby sprawdzony na odciskach (np. w przypadku próby identyfikacji nieprzytomnej osoby po wypadku samochodowym lub, co w jego przypadku bardziej prawdopodobne - w czasie kontroli na lotnisku), to jest ugotowany. Z jednej strony bardzo ostrożny typ, z drugiej takie bzdury. Co do 110 to nawet nie ma próby wytłumaczenia, poza tym, że "wszystko im wolno".

ocenił(a) serial na 6
rjak

ostatni odcinek 2 serialu tyle gówna, tyle Bollywoodu, nic prawdziwego. tak on trzyma krwawiącą ręką jej łóżko by nie wypadła a oni tego wielkoluda nie mogą z helikoptera wyrzucić no tak no przecież to prawda . Kobieta taka silna że sam może wyrwać pas z łóżka wow. no chore ludzie tylko takie pierdoły wymyślają. Shane Langston nie mógł wziąć pistoletu i zabić reacher'a no nie bo serial by wyszedł słaby i tak gówno z tego wyszło. 1 sezon zarąbisty.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones