Reacher
powrót do forum 2 sezonu

...może gdzieś są jakieś przecieki, na podstawie której części sagi o Jacku Reacherze będą teraz kręcić? :)

W1kt00r

Elita zabójców
https://www.tvguide.com/news/reacher-season-2-release-date-cast-and-more/

ocenił(a) serial na 9
wald69

Jesli Elita to juz mnie kupili:P

Sabcio1234

Hmmm dobra cześć ale szkoda ze pierwszy sezon był na podstawie i książki a drugi skaczą na 11 jak druga księga tez jest fajna (Uprowadzony) tez ma swój klimat.

ocenił(a) serial na 9
Artur_Makowski

Ale Reacher ma to do siebie ze zadna z ksiazek nie jest powiazana.

ocenił(a) serial na 8
Sabcio1234

No nie do końca. W 15 tomie Reacher ma ponadrywane ścięgna i problemy z mobilnością, które przytrafiły mu się na skutek wybuchu w opuszczonej bazie wojskowej na koniec tomu 14 - 61 godzin :).

adamb_5

Zgadza się. Tomy 3-4 i częściowo pięć oraz 14-15, 18 to powiązane historie stanowiące jedną całość. Warto też zauważyć, że w niektórych tomach na początku wspominane są zdarzenia z poprzednich, jak w "Nocnej rundzie", gdzie Reacher wspomina spędzenie kilku dni z Michelle Chang tuż po tym, jak uporali się ze sprawą w miasteczku Mother's Rest, albo "Umrzeć próbując" wspomina Holly Johnson o tym jak został zabity Joe. Poza tym cztery książki i jedno opowiadanie łączy postać Frances Neagley.

ocenił(a) serial na 10
Artur_Makowski

Uprowadzony to byłoby mistrzostwo świata, mój ulubiony tom

ocenił(a) serial na 9
Jarzyna96

nie ma szans ... Prawicowe lalusie by sie zaplakali

ocenił(a) serial na 10
Sabcio1234

Prawicowe lalusie to brzmi jak oksymoron, sekta w lesie to też skrajnie patologiczny obraz prawicy, poza tym w tych czasach o prawicy można prawić co się chce, to lewa strona jest w bańce ochronnej, cenzura pod płaszczykiem "mowy nienawiści" nie chroni białego prawicowca. Ja mam poglądy raczej mocno prawicowe, tradycyjne, a chętnie bym obejrzał Uprowadzonego na małym ekranie

ocenił(a) serial na 9
Artur_Makowski

No drugi tom byłby lepszy

ocenił(a) serial na 9
Sabcio1234

Ooo mnie też, jedna z moich ulubionych. Nie mogę się doczekać!

ocenił(a) serial na 10
riddle27

włśnie jestem w połowie i jest dobry :P

W1kt00r

Tom 11 to będzie sezon 2

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones