PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=800885}

Rekrut

The Rookie
7,5 2 824
oceny
7,5 10 1 2824
Rekrut
powrót do forum serialu Rekrut

1 i 2 sezon bardzo fajne a 3 to już jedna wielka impreza blm ,cudowni czarni policjanci i biali najwieksza zmora tego cudowngeo świata ... szkoda bo było fajnie ale usa to juz pojeeeany kraj i wszedzie beda wpieprzać te swoje anty białe wstawki;]

shadow87

Główny bohater biały - dobry glina
Bradford - biały - dobry glina
Jeden brudny biały glina i już taki ból dupy?
Jak Nick Armstrong okazał się brudny to też też było że "wszyscy czarni to największa zmora". A nie, wtedy to były fajne sezony

ocenił(a) serial na 9
foch_

Problemem jest to, ze tego nie widzisz. Tak na szybko tzw pani profesor i niby szkoła, ciagle teksty o zmianie systemu, jki to on jest opresyjny. Przestepcy, o to jest dobre, nagle sie okazuje, ze to zagubione sieroty i trzeba sie ich pytac gdy do ciebie mierza czy dobrze sie czuja i moze rozważyliby poddanie sie. Tragedia gdy lewactwo bierze sie za filmy i psuje cos co działało.

ocenił(a) serial na 4
KODIOLO

Niestety zgadzam się, kolejny serial który stoczył się przez wpychaną na siłę lewacką propagandę w 3s.

foch_

https://ew.com/tv/big-sky-season-2-trailer-introduces-new-mystery/
No to poczytaj komentarze ludzi nie z Polski na temat 3 sezonu i co sie z tym serialem porobilo, jezeli uwazasz, ze to my tacy slepi i zasciankowi.
Owszem, zgadzam sie, ze pokazywali wady w serialu takze czarnych, ale wlasnie... Do czasu z glowa pokazywali po prostu prace ludzi, policjantow i ze kazdy po kazdej stronie moze byc taki owaki i siaki. I to bylo w porzadku, dobrze sie ogladalo, nie mialo sie jakiejs presji a ten to na pewno zly, a ten to na pewno dobry, bohaterowie danego odcinka czy sezonu potrafili zaskoczyc, zmienic sie, byc inni niz sie wydawalo. A teraz to propaganda na fali Floyda i albo strachu, ze sie nie poplynie z pradem i beda mie pretensje albo wyrafinowania, ze tak naprawde w tylku mamy, ale wstawimy sztuczne do bolu kity, to sie ogladalnosc poprawi u mniejszosci itp. A to byl taki fany serial o pracy kraweznika, nietypowy wlasnie, czego nie bylo w innych kryminalistycznych, gdzie ciagle tylko morderstwa, natkoryki, zorganizowani i sekcje.

ocenił(a) serial na 4
alisspl

Mnie ostatnio "głęboko zasmuciło" to że z serialu odszedł Titus Makin (aktor grający czarnego-geja-rekruta). Podobno powodem było to że w serialu nie było elementów poruszających prawa czarnych i opresyjność policji i on nie mógł już tego znieść więc poprosił by go wypisali.
Gość chyba jest ślepy. CAŁY trzeci sezon ta tematyka była wałkowana.
Teraz zamiast niego jest nowy rekrut - murzyn skazany za zabójstwo i uniewinniony w kolejnym procesie. Serio co ci scenarzyści palą?

shadow87

Wszystko było super jak czarni byli przedstawieni jako źli, co nie? Typowy Polaczek.

butryk_2

Przynajmniej statystyki się zgadzały. Przecież cały czas powtarzają że wszystko ma mieć odbicie w realnym życiu.

ocenił(a) serial na 8
shadow87

Niestety się zgadzam. Pierwsze dwa sezony - podstarzały glina i przyjaciele radzą sobie jakoś z przestępczoscią w mieście. Trzeci sezon - heteroseksualny uprzywilejowany biały policjant oraz jego homoseksualny czarnoskóry kolega walczączy z nierównościami w służbie policji razem z silną kobietą która nagle jako żołtodziób trafia w zespól kobiecych tajniaków kopiących dupę organizacjom przestępczym. Wiem z mojego opisu ktos moze pomyslec ze mam za złe że serial porusza tematy mniejszosci rasowych, płciowych i seksualnych. Nie, mam za złe że ten serial był o rozwiązywaniu spraw kryminalnych i kryzysie wieku średniego głównego bohatera a teraz to kolejne "woke" guano które sie ma przypodobać ruchom BMT/LGBTW i podobnym.

shadow87

a to zabawne. bo od początku istnienia telewizji czarni byli przedstawiani ogółem w sposób zezwierzęcony a białych jako szlachetnych, bystrych etc. oczywiście podtrzymanie dalej takiej narracji w telewizji już by ci nie przeszkadzało.


to co ci umyka a trzeba podkreślić to to, że Rekrut to amerykański serial ergo przedstawiający amerykańskie społeczeństwo, w tym stale aktualne problemy w Stanach jakimi są rasizm i brutalność policji. jeżeli do tej pory nie jesteś w stanie tego zaakceptować powinieneś przerzucić sie na polskie produkcje gdzie brak ww tematyki.

BTW, to co mnie zawsze fascynowało w utyskiwaniu ludzi twojego pokroju pt. "antybiałe wstawki" to przekonanie że krytyka rasizmu albo poruszenie tematyki przywilejów jest wymierzona w białą rasę.



widziałam już twoje rasistowskie wyrywy na tym forum, ale ten komentarz wybitnie dowodzi twój mentalny ciemnogród.

isobel

poczytaj troche może ogarniesz, że brutalna policja w stanach była zawsze co nie przeszkadzało im w zrobieniu fajnych sezonów numer 1 i 2 ,rasistowski wysyryw haha w 1 i 2 sezonie grał czarny gej a napisałem że były świetne w odróżnieniu od 3 ,pier...ete lewaki wystarczy mieć inne zdanie od nich to zaraz jestes rasista i faszysta ...tępa rura

ocenił(a) serial na 5
isobel

Jakbyś mogła jakieś przykłady podać tej masy filmów przedstawiających afroamerykanów jako zezwierzęcone bydlęta? Bo ja pamiętam masę filmów z lat 60., 70., 80., które przedstawiają ich albo dobrze, albo neutralnie, ale z umiarem. kiedyś to nie był jedyny (obok feminizmu) temat kina amerykańskiego i nie wszystkie fabuły - jak teraz - były mu podporządkowane. W rezultacie współczesnego kina amerykańskiego po prostu nie da się oglądać, ponieważ jest nudne i pozbawione sensu

jos_fw

nope :) po 1, nie marnuje swojego cennego czasu na edukowanie ignorantów i rasistów. po 2, autentycznie nie widzę w tym sensu skoro twierdzisz że „masa" filmów z lat 60-80 przedstawia czarnych "dobrze lub neutralnie" (lol). po 3, potraktuj to jako swoją pracę domową i sam zrób sobie research. aczkolwiek jak wyżej – nie widzę w tym sensu skoro  jak kolega nie ogarniasz ż amerykańskie produkcje są przede wszystkim dla Amerykanów i przedstawiają amerykańskie społeczeństwo , w tym stały problem jaki jest rasizm. 
pozdrawiam, żegnam, bez odbioru.

ocenił(a) serial na 5
isobel

Edukacja i lekcja kultury przydałaby się tobie. Ale pewne rzeczy są nieuleczalne, nie rokujesz nadziei. Bez odbioru.

jos_fw

przypomnij sobie początki kina; narodziny narodu i przeminęło z wiatrem

ocenił(a) serial na 5
przewrotnie

I to jest ta masa? Filmy sprzed 120-100 lat??? Litości...

isobel

Ale pi...sz glupoty.

shadow87

Wypowiadacie sie wszyscy na tematy na ktore nie macie pojecia. Nie macie pojecia o skali systemowego rasizmu w USA. Nie dziwie się, ze ludzie próbują zwrócić uwage na ten problem.

ScaryLife

Nie ma czegoś takiego jak systemowy rasizm. Nie ma czegoś takiego jak pozytywną dyskryminacja. To jest nowomowa.

ocenił(a) serial na 8
shadow87

Niestety, o ile sezon 1 i 2 były bardzo fajne, wszystko było naturalne, normalne, to (jestem na 4 odcinku) w sezonie 3 jest to po prostu sztuczne i wygląda, że robione na siłę... Niemniej, oglądam dalej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones