Rekrut (2018)
Rekrut: Sezon 6 Rekrut Sezon 6, Odcinek 1
Odcinek Rekrut (2018)

Strike Back

7,5 32
oceny
7,5 10 1 32
Rekrut
powrót do forum s6e1

Wie ktoś kiedy będzie dostępny pierwszy odcinek rekruta z sezonu 6 w Polsce?

kwndijsjx

Hej, nie wiem niestety. Gdzie moge obejrzec 5 sezon w Polsce?? Bo ani na prime, canalplus i netflix nie ma, no na netflix jest ale 1-4 sezony tylko

michaelaxx1

Siema mam stronę gdzie masz 6 sezon trochę lektora trochę napisów tylko jest slaba jakos ale zawsze cos

krychowiak

Ja chętnie skorzystam

Kinga_529

vider info/vid/+fee8m18

krychowiak

A jest tam 5 sezon ?

krychowiak

I najlepiej jak by był darmowy

ocenił(a) serial na 10
Kinga_529

uflixcc

ocenił(a) serial na 7
krychowiak

na canal plus online jest 4 i 5 sezon caly.

michaelaxx1

Na stronie vider masz 6 sezon

michaelaxx1

Do 31 maja 5 sezon jest dostępny na canal plus online ze stacji axn (ogólnie tutaj są dostępne sezony od 3 do 5).

michaelaxx1

5 sezon masz na vider

michaelaxx1

5 sezon na vider jest

michaelaxx1

Sezon 5 jest w aplikacji Canal +,

michaelaxx1

Na canal plus tylko trzeba dokupić pakiet fun&news

michaelaxx1

Polsat box jest 5 sezon :)

michaelaxx1

Na play now jestv5 sezon

ocenił(a) serial na 10
kwndijsjx

premiera dopiero 20 luty w Stanach! Ktoś pisał, że na vider jest 6 sezon - niestety nie ma. Po 20 lutym szukajcie na warezach z napisami bo z lektorem na pewno nie dostaniecie

ocenił(a) serial na 10
tazos5

szukajcie początek 6 sezonu po 20 lutego na zajefajna.com

kwndijsjx

Canal+ online

kwndijsjx

Na fmoviesz.to macie cały 5 sezon, na pewno z napisami angielskimi i z polskimi chyba też, ale nie jestem pewien, bo wolałem oglądać z angielskimi

Jakub_Lewantowicz

na filman.cc są wszystkie 5 sezony. trzeba tylko mieć konto premium (30 zł) wszystkie z lektorem. 
sezon 6 odc.1 wydzidzi dzisiaj w stanach.

andrev1818

na filmmanie juz jest pierwszy odcinek sezonu ale narazie tylko napisy translator niestety

ocenił(a) serial na 6
andrev1818

Nie trzeba mieć premium. Ja oglądam na zwykłym z lektorem. Jest jeszcze dostępny (oprócz filman.cc) na Freedisc.pl. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę Rekrut s05e01 pl online Freedisc i wyskakuje kilka opcji od różnych użytkowników. Jest nawet w słabym .rmvb Pozdrawiam serdecznie 

ocenił(a) serial na 10
kwndijsjx

https://vider.info/dir/+dee5cn5 na tej stronie są wszystkie sezony Rekruta (dzięki jej jestem na bieżąco )

paula_jass

Dokładnie ja też znalazłam ta stronę i dawno 5 sezon obejrzany tylko 6 sezon i pierwsze odcinki nie można znaleźć.

ocenił(a) serial na 10
iwoma_iwona

Są tam 3 odcinki 6 sezonu z napisami https://vider.info/dir/+dnxcxv58

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones