Rekrut
powrót do forum 3 sezonu

Trzeci sezon to taki taniec na chuju dla belemiarzy, że aż szkoda gadać, ale ten cały laps James Murray to jest przesada XDD
Nolan odnajduje w złej dzielnicy park/plac zabaw zamknięty na kłódkę, rozcina ją.
Murray wyskakuje z pretensjami, że strzykawki tam znaleźli w piaskownicy, że rozwalono latarnie, więc jest tam ciemno, co czyni plac idealny dla handlarzy narkotyków i innych gwałcicieli XD
Nolan instaluje nowe oświetlenie, Murray twierdzi, że i tak "przyjdo zbuje i rozwalo", więc Boot informuje go, że kamery są w drodze, a jego dowódca obiecał więcej patroli, na co ten niedorobiony Murray: "czyli więcej czarnych i brązowych trafi do więzienia?"

XDDDDDDDD

ocenił(a) serial na 6
lydathegreat

Spoko, potem jest gorzej. Do akcji wkracza Bailey, która raz jest strażakiem, raz ratownikiem medycznym, a okazjonalnie jeszcze komandosem XD

lydathegreat

też mnie koleś strasznie denerwował.. generalnie cały ten sezon to jak oglądanie nagle zupełnie innego serialu.. obejrzałem może z połowę i rzygać się chce od rasizmu i szowinizmu jaki tam prezentują.. do tej pory jedyny wątek, który dla mnie był ok to ten z rasistą policjantem - przynajmniej miało to sens, była jakaś stawka i nie wyglądało jak coś wymuszonego, ale wszelkie debilne wstawki rasistowsko-seksistowskie już mnie tak wkurzają, że będę lecieć na przyspieszeniu, żeby nie odpaść po drodze, bo widzę, że 5. i 6. sezon są dobrze ocenione, więc może skończą z tym bullshitem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones