Rekrut
powrót do forum 5 sezonu

Sezon 6

ocenił(a) serial na 6

Były informacje o kolejnym sezonie? Będzie czy serial skasowany?

ocenił(a) serial na 7
Uh_Huh

Serial został przedłużony na s6, ale przez strajki kto wie kiedy będzie. Na pewno nie w tym roku, całkiem możliwe, że dopiero jesienią 2024.

almost

Uuu, szkoda.

ocenił(a) serial na 7
asik0

Strajk scenarzystów już się skończył, jeśli aktorzy w miarę szybko dogadają się ze studiami i wrócą na plan końcem października /początkiem listopada, to jest szansa na skrócony sezon, ok 10-13 odc w okolicach marca 2024. Wszystko będzie zależało ile stacja zamówi odcinków i kiedy będzie chciała je wyemitować

almost

Witam mam pytanie czy jest dostępny 5sezon rekruta na Netflix bo szukałem niby jest a jego nie ma

ocenił(a) serial na 7
arek_grycko

Wydaje mi się, że na polskim Netfiksie nie ma w ogóle The Rookie, żadnego sezonu. Niby miał być w styczniu dodany według zakładki w ich aplikacji, ale na razie cisza.

almost

Na nedflix jest ale tylko 4 sezony a może wiesz gdzie mogę obejrzeć 5 sezon

ocenił(a) serial na 7
arek_grycko

Kurcze nie wiem czy my mówimy o tym samym. Mieszkasz w Polsce? Podaj dokładny adres strony, gdzie oglądałeś poprzednie sezony.

almost

Mieszkam w Holandii ale mam polskiego Netflix a i też kupiłem holenderki Netflix i na tym i na polskim jest a mówimy o tym samym The Rookie polski tytuł rekrut główny postać to John nolan

arek_grycko

Rózne kraje różne umowy. Tak to działa.

arek_grycko

filmancc ale z adblockiem

ocenił(a) serial na 10
arek_grycko

https://vider.info/dir/+dnmxnv1c tutaj masz cały 5 sezon z lektorem trzeba wcześniej obejrzeć 1-2 reklamy

almost

Jest od 1 do 4

almost

Dziś w LA wychodzi nowy sezon . Może nie bd czekać długo aż pojawi się w Polsce

marlenagalaszewska

Wiesz może gdzie mogę obejrzeć 5 sezon rekruta?

chybaadamian

Jasne że wiem . Już za podaje stronę . Vider the rookie sezon 5 użytkownik który dodaje to giego . Nie można linka wkleić niestety . Ale jak wpiszesz to w Googla to wyjdzie na lajcie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones