PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=791922}

Rellik

6,3 792
oceny
6,3 10 1 792
Rellik
powrót do forum serialu Rellik

Potnie ktoś ten serial na części i wstawi wszystko w normalnej kolejności? Bo męczące jest oglądanie od tyłu.

Mihau_Bialkov

Na początku ostatniego odcinka masz wszystko w normalnej kolejności, polecam obejrzeć do końca.

ocenił(a) serial na 5
Mihau_Bialkov

uważam, że serial wypadł nieciekawie i aby uatrakcyjnić go twórcy wpadli na pomysł "puszczania go od tyłu", co i tak nie uratowało serialu. Ostatni odcinek siłą rzeczy musiał być już "normalnie".

Mihau_Bialkov

mam "slabosc" do tej aktorki Jodi Balfour dlatego obejrzalem pilota, skoncze na tym ze pilot okazal sie slaby coz zawsze milo obejrzec JB ;) (chociaz w strojach retro patrz Zamet, Bomb Girls jej mysle najlepiej ;) )

ocenił(a) serial na 4
Mihau_Bialkov

Mihau_Bialkov - popieram w całości. To cofanie oraz wpisywanie dni, godzin i minut, jest po prostu męczące. Gdyby to dotyczyło jednego lub dwóch odcinków, to jeszcze by się można było przemęczyć. A tak to kicha totalna, tym bardziej, że ja oglądam wszystkie odcinki pod rząd czyli jeden za drugim bez przerwy.
Sam kryminał,rzeczywiście przekombinowany. Może gdyby zamknął się w dwóch, góra trzech odcinkach to by było trochę lepiej.

ocenił(a) serial na 7
LaPolla

Ja się zmęczyłem po 2 odcinkach - pasuję

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones