PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10005160}

Resident Evil: Remedium

Resident Evil
4,4 5 036
ocen
4,4 10 1 5036
Resident Evil: Remedium
powrót do forum serialu Resident Evil: Remedium

Ogólnie wszystko za co się bierze Netflix jest gówno warte, dla nich się liczy tylko poprawność polityczna ( tęczowi, murzyny i takie tam ) jakość w zdecydowanej większości nie ma znaczenia...

ocenił(a) serial na 9
slobi

Obejrzyj serial, a potem komentuj. Tutaj wyszło to perfekcyjnie. Zaorali środowisko Julek jak tylko się dało - 14 letnia Julka weganka przez swoje spierniczenie umysłowe rozpętuje apokalipsę, czego chcieć więcej :) Jak na Netflix to poważnie arcydzieło

marcueus

Dobry żart:)
Zobacz na ogólną ocenę sama mówi za siebie, to nie może być przypadek, ludzie mają już dosyć tego Netflixowego gówna, pełno murzynów i tęczowych że rzygać już tym można...

ocenił(a) serial na 9
slobi

Widziałeś ogólną ocenę nowej sagi SW ? To jest dopiero żart :) Kiedyś zanim gimbaza dostała dostęp do internetu to i stara dobra Mgła(z 2007) miała średnią ponad 7 :) Swoją drogą oceniłeś film z serii Zmierzch na 10, więc to już wiele mówi :) Widziałem większość horrorów jakie wyszły i naprawdę serial trzyma wysoki poziom, chociaż faktycznie z fabułą RE to wspólnego wiele nie ma ....

marcueus

Skoro nie przeszkadza Ci poprawność polityczna to ok, twoja sprawa...

ocenił(a) serial na 9
slobi

Ale ty to oglądałeś w ogóle? Serial w którym chora psychicznie Julka weganka rozpętuje apokalipsę nie jest poprawny politycznie :) Wręcz przeciwnie uderza z całą mocą w pseudopostępowe środowisko pokazując, że jeśli im pozwolimy to zniszczą świat :)

marcueus

Nie zamierzam, aż taka ilość murzynów i lgbt skutecznie mnie zniechęciła a wnioski wyciągać możesz sobie z tego jakie chcesz:)

ocenił(a) serial na 9
slobi

To po co oceniasz ?

marcueus

Wyraziłem tylko swoją opinię, filmów czy seriali których nie oglądam nie oceniam...

ocenił(a) serial na 9
slobi

to przepraszam, pomyliłem kolegę :)

ocenił(a) serial na 3
slobi

Jaka ilość murzynów czy tęczowych jest przez pana akceptowalna?

ocenił(a) serial na 2
Niskobudzetowy

stary jak już zająłeś się obroną poprawności politycznej/czarnych to przynajmniej inny avatar se wybierz - nie wiem czy to przypadek czy celowo, ale masz w nim logo Napoli - po Lazio najbardziej faszystowskiego klubu we Włoszech:) pozdrawiam

ocenił(a) serial na 3
marcueus

??? W ktorym momencie to cos trzyma niby wysoki poziom??? Porownasz to do czego - bo zwykly popcornowy Walking Dead jako adaptacja komiksu, to przy tej adaptacji kultorwej gry wyglada jak dzielo Bergmana :)

slobi

to moze wyhoduj sobie jaja i większego siusiaczka to nie bedziesz mial kompleks bialasa, ktory sie chowa pod kolderka gdy tylko zobaczy czarnego w odbiorniku

master_of_vinyl_donuts

Argument z dupy a w zasadzie jego brak, w ogóle nie w tym rzecz ale nie podejrzewam żebyś był aż tak głupi...

slobi

za to ja nie musze podejrzewac ciebie, bo sie taki urodziles :)

ocenił(a) serial na 1
master_of_vinyl_donuts

Wyhoduj sobie mózg, może będzie Cię stać na więcej niż pisanie jednego i tego samego pseudokomentarza pod dziesięcioma opiniami.

Fabian_T

dokaldnie to pod 3ma, nie nauczyli w szkole podstawowej liczenia do 10ciu, w sumie za duzo wymagali od ciebie , jak ty nawet nie ogarniasz liczydla :D

Fabian_T

To łap mój komentarz; Boisz się różnorodności, jak taka mała myszka pod miotłą. Jesteś rasistą, homofobem, bo nie umiesz myśleć samodzielnie. Wmówiłeś sobie, ze jesteś lepszy od czarnych, bo Twoim jedynym sukcesem jest bycie białym, czyli w Twoim mniemaniu lepszym. A, i taka nowinka dla Ciebie, Jezus nie był biały, no i był żydem.

master_of_vinyl_donuts

U rasistów to nie tak działa. Ich jedynym sukcesem w życiu jest fakt, że są biali. Mają poczucie, że chociaż nad czarnymi czy kolorowymi mają przewagę. To jest mentalność chłopka pańszczyźnianego.

ocenił(a) serial na 1
Corderosa

To wszystko sobie wyimaginowałaś na podstawie komentarza, w którym wyśmiewam gościa za brak jakiegokolwiek konstruktywnego komentarza i argumentu? Nie jestem rasistą, nie jestem homofobem. Uważam, że największym rakiem jest polaryzacja społeczeństwa i dzielenie ludzi na grupy równych i równiejszych, które promują tacy ludzie jak Ty, taki nowy rodzaj zaścianka. Nie macie własnej opinii, więc słuchacie cudzych i je powtarzacie mimo braku ich zrozumienia. Wytykacie ludzi palcami, szerzycie nienawiść i dzielicie ludzi na grupy i to tylko na podstawie wysnutych domysłów tak jak zrobilaś to właśnie wyżej. Jakbyś nie widziała, to jest właśnie mentalność chłopa pańszczyźnianego. Tak samo to działało kilkaset lat temu, gdy na podstawie domysłów o zabijaniu chrześcijańskich dzieci, plebs organizował pogromy w żydowskich dzielnicach. Najśmieszniejsze jest to, że robicie to w imię równości i miłości. Już abstrahując od moich własnych poglądów, bawi mnie, że ludziom trwającym uparcie przy swojej opinii zarzucasz brak samodzielnego myślenia, a sama nie potrafisz zrobić nic innego jak powtarzać czyjąś opinię. Mam nadzieję, że w wystarczającym stopniu wytknąłem Ci Twoją hipokryzję. 
Pozdrawiam
PS.Tak na przyszłość, gdybyś nie chciała więcej robić z siebie w internecie idiotki - ludność żydowska należy do rasy białej.

slobi

Aktorka pół-polka to przechodzi ;)

slobi

może dlatego, że ja to pięknie określiłeś „tęczowi” i murzyny też istnieją i żyją w społeczeństwie. Więc cóż w tym dziwnego, że sa też bohaterami książek czy seriali? no chyba, że twój móżdżek rejestruje tylko białych mężczyzn , ewentualnie kobiety, bo można sobie na dupy popatrzeć.

My_Mess

Pomijając już że ciężko ten serial się ogląda. Zgodnie z ich twierdzeniami obsada powinna pokazywać przekrój społeczeństwa US, zatem powinni przestawiać to uczciwie (13% afroamerykanów,65% białych ) ale oni wszędzie wciskają CRT co jest zwyczajnie faszystowskie.

ocenił(a) serial na 3
My_Mess

po cholere tematy rasizmu - kiedy serial jest zwyczajnie beznadziejny?

slobi

To obejrzyj sobie stand up netflixa takich panów jak Ricky Gervais, Bill Burr czy Dave Chappelle to zobaczysz jaki netflix jest polityczny...a jak oceniasz serial po przez pryzmat koloru skory aktorow to czas wyjsc z glinianki jakiej mieszkasz i zobaczyc ze swiat nie jest biały .

ocenił(a) serial na 1
Tarata_Karata

Tylko hmm, jakaś dziwna korelacja zachodzi w nowoserialach i nowofilmach, iż dużo czarnych, LGBT = słaby scenariusz i gra aktorska do bani. Czasy gdy czarny aktor był na wysokim poziomie ( Washington, Freeman etc.) dawno minęły, teraz mamy murzynkę babochłopa, albo jakieś drewno męskie tak jak w nowym Candymanie. O gustach się nie dyskutuje, ale wykręcać się rasizmem jak cos naprawdę jest złe to trochę słaby argument.

ocenił(a) serial na 3
alonsoharris

jak dla mnie, wszystkim sie pomieszalo we lbach. Problemem nie jest posredni problem tolerancyjno teczowej obsady, a bezsporedni problem, ze nie tyle scenariusze tutaj pisza ludzie po gimnazjum, co bezposrednio z gimnazjum. Widze jak sie wszyscy zzymaja na lata 90te, co chwila jakis wywiad jakiegos nowo objawionego aktora, ktory posypuje sobie glowe popiolem za te dekade miniona, za brak poszanowania dla rozmaitych srodowisk. Tak tak, moze i tak bylo. Tylko ze wtedy kino tworzyli przede wszystkim solidni rzemieslnicy a dzis polityczna wierchuszka. Wszelka krytyka jest spychana na zasadzie : krytykujesz, jestes hejterem, krytykujesz, jestes rasista... i tak w ten oto piekny sposob, tworzy sie kino i kulture pozbawiona jaj dla intelektualnych miernot, bez charakteru.

slobi

czas wyjść z domu, kolego.

slobi

Pomimo przeciwności losu i opini jednak stwierdziłem że podejdę. Ja pier.. całe 15 minut z życia zmarnowane. Zgadzam się że wszystkimi. A netflix to dno.

C0NRADs

Bye

slobi

Serial i filmy powstały na podstawie gry….japońskiej :D powinni wziąć azjatyckich aktorów

slobi

Jedna wielka kpina z subskrybentów.
Ludzie z Netflixa powinni brać udział w Eksperymentach za szybą podajnika, bo mają mniejsze IQ niz szympans. To co robią to działa w odwrotną stronę. Efekt jest odwrotny od zamierzonego. Ludzie nie są debilami. Ludzi nie denerwuje, że w serialu gra czarny, tylko, że na siłe zmieniają pierwowzór. I z tego powstaje jeszcze większa kaszana niż w latach 2000. Gdzie główną rolę w filmie grał czarny. Nikt na to nie zwracał uwagi, bo nie bylo to wpychane na siłe. Netflix to jedna wielka kaszanka.
Dobrze, ze HBO jeszcze trzyma sie ryzach.

slobi

Spod jakiego kamienia wypełzłeś, lol

slobi

Biedactwo...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones