PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10005160}

Resident Evil: Remedium

Resident Evil
4,4 5 048
ocen
4,4 10 1 5048
Resident Evil: Remedium
powrót do forum serialu Resident Evil: Remedium

ilość zagadnień skierowanych do młodych ludzi by zmieniać im mózgi na ich poprawność polityczną jest zatrważająca. można powiedzieć że zombie są w tle jako taki powód do oglądania ale cel tej produkcji jest zgoła inny. Mamy do czynienia z oczywistym praniem mózgów ludzi dopiero co wchodzących w dorosłe życie, tak by podporządkować sobie ich w stopniu znacznym. LGBT, propsowanie czarnoskórych , wege i kilka innych - dziewczyna jedząca kebaba to zło wcielone, a ta wege zawsze przyjazna i chcąca sie pojednać, dbająca o zwierzątka, czy to żart? XD

Polecam już bardziej TWD które w ostatecznym rozrachunku prezentuje solidny poziom z dobrze napisanymi postaciami i grającymi ich aktorami.

ocenił(a) serial na 4
Dawid_WILK12

Wiesz zgubił ci się główny wątek w tym szukaniu poprawności politycznej, ta wege nastolatka staje się najgorszym złodupcem, zaraz po niej jest lesbijka, a główną bohaterka to heteroseksualna kobieta, która ma męża i dziecko. XD Weź idź podotykać się siusiakami z kolegami z młodzieży wszechpolskiej.

ocenił(a) serial na 5
MemsonBoy

nie chodzi mi o fabułe która nie jest taka zła, tylko o to jak na siłe są wpychane tego typu schematy nowoczesnego swiata ktory probuje kreowac postrzegania swiata przez mlodych odbiorców, ale jak nie zrozumiales mojej wypowiedzi to po co sie katujesz wytężając ostatnie zwoje mózgowe i tutaj odpisujesz

ocenił(a) serial na 3
Dawid_WILK12

Masz rację, nie jest taka zła, jest tragiczna.

Dawid_WILK12

Bo masz ZA MAŁO tekstów kultury, w których głównymi bohaterami są BIALI HETEROSEKSUALNI MĘŻCZYZNI ;) I to jest ok, bo oczywiście tylko biali heteroseksualni mężczyźni są ważni na tym świecie. Ja byłam właśnie tą różnorodnością zachwycona, jako panseksualna kobieta, która studiuje inne kultury. Fantastycznie się patrzy na postaci, które do tej pory były pomijane albo traktowane w obrzydliwy, stereotypowy sposób przez większość kina. To nie jest poprawność polityczna, to jest pokazanie prawdziwego świata, który się zmienia. Młodzi ludzie dochodzą do głosu i tworzą rzeczy, które dla nich samych są ważne. Nie ma żadnych wyimaginowanych "ich", którzy indoktrynują świat.

Dhaumaire

Wesker był biały od początku, więc dlaczego to zmieniają? "to jest pokazanie prawdziwego świata, który się zmienia". Co? XD Nie wiem w jakich filmach tak traktowano czarnoskórych, są komedie z czarnoskórymi, którzy żartują o swoim kolorze skóry i nie tylko. Są dobre filmów z czarnoskórymi aktorami w roli główniej. Twój wpis to kocopoł.

ocenił(a) serial na 1
Dhaumaire

Nie jesteś panseksualna bo takie coś nie istnieje. Jesteś albo kobieta albo mężczyzna ;) W biologii mamy tylko dwie płcie a nie to co zasrana ideologia gender wciska. I nie, nie możesz być świstakiem.

dagfen

‚Nie jesteś heteroseksualna, bo takie coś nie istnieje. Jesteś albo kobietą, albo mężczyzną ;) W biologii mamy tylko dwie płcie a nie to co zasrana ideologia gender wciska. I nie, nie możesz być świstakiem.’ Mój Boże, parafrazując (żeby zaraz nie było, że cytuję dokładnie), właśnie dlatego potrzebne jest coś takiego jak edukacja seksualna w szkołach. Między innymi po to, żeby ludzie nie robili z siebie idiotów na forum filmwebu.  NIE WIEM, ALE SIĘ WYPOWIEM.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones