Resident Evil: Remedium
powrót do forum 1 sezonu

Mi się podobało

ocenił(a) serial na 8

Witam
Jestem z serią resident evil od samego początku i dla mnie pierwsze 4 odcinki były bardzo średnie, ale od 5 odcinka serial zaczął mi się naprawdę podobać i czekam na 2 sezon.
Wątek bardziej podobał mi się gdy siostry były młode, a Billie została moją Crush.
Cieszy mnie sporo na wiązań do gier, a black Wesker wyglądał jak Blade :)

ocenił(a) serial na 7
DjSajmon

Nie wiem czy to przypadek ale Billie stylem przypomina billie Eilish (styl włosów i ciuchy). BTW podobają mi się wątki z udziałem Billie.

ocenił(a) serial na 6
SzymsoonWS

Przypomina i nie wydaje mi się aby to byl przypadek, tym bardziej, że w serialu są również utwory Billie.

ocenił(a) serial na 1
DjSajmon

Serial jest tragiczny, pozostaje mieć nadzieję że go skasują po pierwszym sezonie i nie będą masakrować serii Resident Evil jak to zrobili z Wiedźminem.

ocenił(a) serial na 7
DjSajmon

Dosłownie myślę tak samo. Rozkręcał się powoli ale potem, klonowie Weskera i sam prawdziwy Albert Wesker (Wiedziałam że ten z początku był za miły XD), Podróż do Ady Wong, zagadki w domu Ala jak w pierwszych odsłonach gry. No miodzio.

Nawet facet z piłą mechaniczną i workiem na głowie z re5 bardzo mnie ujął bo re5 to był mój pierwszy re po którym zabrałam się za całą serię <3

DjSajmon

hej, nie będzie drugiego sezonu - odwołali.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones