PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=862114}

Resident Evil: Wieczny mrok

Resident Evil: Infinite Darkness
5,7 2 519
ocen
5,7 10 1 2519
Resident Evil: Wieczny mrok
powrót do forum serialu Resident Evil: Wieczny mrok

to tutaj nie znajdzie się niczego nowego, tyle dobrego, że jest to całkiem sprawnie poprowadzone dzięki małej liczbie odcinków, co jednak sprawia wrażenie, że jest to pocięty film pełnometrażowy, a nie produkcja tworzona z myślą o byciu serialem.
Całość ogląda się przyjemnie, animacja jest na poziomie reszty serii, ale odnoszę wrażenie, że serialik boi się być zbyt wyrazisty, nie dostałem nawet ciekawego bossa do ostatniej walki, a o ten element do tej pory animowana marka dbała zawsze

Kneuman

Lepiej Wypadł pełnometrażowy Final Fantasy... Mimo Iż Się spoko Oglądało.... To widać niedociągnięcia,kiepską muzykę, no i faktycznie kiepskiego Bossa w końcówce który Mnie rozśmieszył a nie wystraszył... Bo wyglądał jak Ent z Warcrafta :)

ocenił(a) serial na 7
Kneuman

W sumie powiedziałbym, że najlepsza część z tych czterech. Postaci wciąż są infantylnie naiwne i przepełnione ideałami, a czarne charaktery są dość jednowymiarowe. Widać jednak progres. Ograniczono głupie teksty. Po w miarę intrygującym początku akcja wygasa ciągle, ale i tak dzieje się na ekranie. Scenariusz strasznie durny, ale przynajmniej spójny i ładnie łączy wszystkich bohaterów. Tylko ta końcówka nie ma nic sensu, ale i tak długo wytrzymali.

Oglądało mi się dobrze. Oczywiście, że nie umywa się to do Final Fantasy, bo tu wszystkie 3 filmy bym powiedział, że są kozackie, ale jak na Resident Evil, to jest zdecydowanie najlepsza część.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones