PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=685433}

Resurrection

6,8 1 603
oceny
6,8 10 1 1603
Resurrection
powrót do forum serialu Resurrection

Czytał ktoś powieść "Przywróceni" Jasona Mott'a, na podstawie której powstał serial? Szczerze mówiąc, akcja w serialu trochę się wlecze i odpadłem po 3-cim odcinku, ale sama koncepcja wydała mi się interesująca, więc sięgnąłem po pierwowzór. Ciekawi mnie, czy wykorzystają w serialu podobne rozwiązania, co w książce. Jak tak dalej pójdzie, wątki, które w książce obecne są już od 50-tej którejś strony, w serialu pojawią się dopiero w okolicach 3-ciego sezonu, o ile nie zostanie on wcześniej anulowany...

Arthaniel

Nie ale zaintrygowała mnie informacja o tej książce kiedy dzis o tym przeczytalem przypadkiem :D książka już zamowiona :D

ocenił(a) serial na 7
Arthaniel

Przeczytałam książkę i moim zdaniem serial niewiele wziął z tej książki, niektóre wątki w ogóle się w niej nie pojawiają albo są inaczej poprawadzone, także myślę, że dalsza akcja zostanie kompletnie inaczej poprawadzona.

asiaaa3

Mogłabyś napisać jak się kończy książka? Nie wiem czy dotrwam do końca tego serialu. Zaczyna mnie nużyć,

ocenił(a) serial na 7
tanbuelo

Serial rozbiegł się bardzo z książką, więc nie sądzę, żeby zakończenie było takie jak w książce.;)

asiaaa3

Mimo to jestem ciekawa. :)

tanbuelo

W dużym skrócie - okazuje się, że wszyscy przywróceni byli czymś w rodzaju fotokopii, pojawiali się na krótką chwilę, a potem znikali. Było ich już tak dużo, że wybudowano dla nich specjalne getta, w których byli przetrzymywani, żeby wojsko mogło ich mieć na oku. Pod koniec było też wyjaśnione, że kiedy przywróceni byli "po drugiej stronie", w zaświatach, czy jak to tam nazwać, usłyszeli muzykę, która wzywała ich z powrotem do świata żywych. Niektórzy podążyli za tą muzyką, przez co powrócili. Pod koniec Lucille zostaje bodajże zastrzelona, Jacob znika, a Henry zostaje sam. The end.

Arthaniel

Ok, dzięki za odpowiedź.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones