PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=233996}

Reunion

8,0 57
ocen
8,0 10 1 57
Reunion
powrót do forum serialu Reunion

Szkoda, że tak szybko zniknął z anteny, nawet nie wyemitowano wszystkich odcinków... Czy był zbyt inteligentny dla przeciętnych Amerykanów? A może po prostu umknął w morzu innych produkcji, bo akurat rok 2005 obfitował w wiele seriali, o niektórych mówi się że zmieniły telewizje (jak Lost czy Prison Break), a inne nadawane są do dziś (Bones, How i Met Your Mother, Greys Anatomy). Wielka szkoda, że nie zrobiono całego, 22 odcinkowego sezonu....

ocenił(a) serial na 8
krismovies

Szkoda, wielka szkoda, że nie dokończono serialu. No, ale Fox jest znany z tego procederu. Wielu stacjom zdarza się anulować serial, ale oni są prawdziwymi mistrzami w tej dziedzinie.

Jak dla mnie serial bardzo dobry. Łyknąłem całość w jeden dzień, tak mnie wciągnął. Lubię takie motywy retrospekcji z przeszłości, szczególnie z lat 80 i 90, jak się bohaterowie zmienili przez lata, dlatego Dowody Zbrodni to jeden z moich faworytów. Z tymże w Reunion praktycznie cały odcinek to retrospekcje, a tylko mała część dzieje się w roku 2006. Czyli na odwrót niż w Dowodach Zbrodni, więc nawet lepiej.

Na wikipedii można znaleźć prawdopodobne zakończenie serialu, a także rozwiązanie głównej zagadki serialu. Czyli, kto jest zabójcą i dlaczego? Jednak kłóci się ono z tym co się wydarzyło w tym "ostatnim" 13 odcinku serialu. Nie będę rzucał spojlerami, sami możecie wejść na wiki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones