Rick i Morty (2013)
Rick i Morty: Sezon 5 Rick i Morty Sezon 5, Odcinek 1
Odcinek Rick i Morty (2013)

Mort Dinner Rick Andre

22m
8,1 1 120
ocen
8,1 10 1 1120
Rick i Morty
powrót do forum s5e1

Jest nadzieja na poprawę

ocenił(a) serial na 10

Jak dla mnie 1 odcinek 5 sezonu jest o wiele lepszy od wszystkich odcinków 4 sezonu razem wziętych. Oby cały sezon utrzymał poziom.

ocenił(a) serial na 8
Adamalan

Moim zdaniem słabowato. Tzn nieźle, ostra jazda, orgazm do śmierci, całujący się policjanci i w ogóle, ale nie było porządnego łupnięcia. Ot, kolejny odcinek Ricka, ale szału nie robi.

ocenił(a) serial na 9
zmechu

Moze chociaz w koncu watek Morty'egp i Jessiki stanie sie jakkolwiek interesujacy.

ocenił(a) serial na 8
Maklovich

No w S05E01 z Jessiką działo się dużo :-) Ale myślę że tego wątku nie pociągną tylko wrócą na stabilne tory. Ale duży potencjał wiszę w rodzicach Morty'ego i Jessiki, to może być niezłe!

zmechu

Jerry już wcześniej miał kobietę z trzema cyckami, a teraz dochodzi do tego trójkąt - to się nazywa rozwój postaci :D

ocenił(a) serial na 10
Adamalan

Wg mnie wątek z tym upośledzonym Aquamanem był dość słaby, natomiast niezłe były sceny z Mortym w a'la Narnii. Nie podobał mi się też sposób pokazania Ricka w tym odcinku, tzn jaki był bezradny i mało "rickowy".

Claribello

Czy nikt nie zwrócił uwagi, że rick już nie beka?

ocenił(a) serial na 9
PAUL_WOLF

Może po prostu nie pije bo jego postać się rozwija na przestrzeni odcinków. Pozatym mam wrażenie że w 3 pierwszych odcinkach akcja skupia się bardziej na innuch członkach rodziny niż na Ricku. Szczególnie dużo dostaje Morty którego wątki ogląda się jak na razie chyba najlepiej. Ciekawe czy te morderstwa i eksterminacja przez noego wszystkiego prawie co odcinek gdzieś prowadzą, bo zmiane w tej postaci widać wyraźnie.

ocenił(a) serial na 9
Adamalan

Lepszy od wszystkich odcinków najlepszego sezonu? Najlepszy od odcinka z kwasem? Lepszy od odcinka z wężami? W jaki sposób?

ocenił(a) serial na 9
Adamalan

Zgadzam się w pełni, dwa pierwsze odcinki nowego sezonu dają olbrzymią nadzieję na skok jakościowy w porównaniu ze słabszą czwartą serią

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones