Rick i Morty (2013)
Rick i Morty: Sezon 7 Rick i Morty Sezon 7, Odcinek 10
Odcinek Rick i Morty (2013)

Bez Mortwogi w sercu

Fear No Mort 43m
8,8 492
oceny
8,8 10 1 492
Rick i Morty
powrót do forum s7e10

Moim zdaniem

użytkownik usunięty

Najlepszy odcinek całego sezonu

zdecydowanie
finał uratował ten sezon

użytkownik usunięty
lipa_na_filmwebie

Dokładnie.

użytkownik usunięty
lipa_na_filmwebie

Odcinek 5 też był świetny, też był lepszy niż większość odcinków, no ale nie umywa się do tego.

ocenił(a) serial na 10

Zdecydowanie, był tak dobry że aż zasłużył na to żeby się zalogować, ocenił i skomentować

SadisticManiac

gdyby nie świetny finał, to byłby najsłabszy z sezonów, a tak jako całość prezentuje się nawet nieźle

odcinek 5 był zaskoczeniem, bo pojawił się w połowie serii, ale po Ricku Prime spodziewałem się więcej, mam nadzieję, że wraz ze złym Mortym pojawią się jeszcze w kolejnym sezonie

ocenił(a) serial na 9
lipa_na_filmwebie

Dokładnie spaprano sprawę z Rickiem Prime. Było pozwolić Rickowi zdobyć nieograniczoną moc w "Valhalli", którą utraciłby podczas walki z Prime. Wtedy oba odcinki by na tym sporo zyskały. A tak Rick Prime jest sporym rozczarowaniem a Valhalla aż roi się od głupich błędów Ricka.

użytkownik usunięty

......

odcinek 5 był zaskoczeniem, bo pojawił się w połowie sezonu, ale po Ricku Prime spodziewałem się więcej, mam nadzieję że on i zły Morty wrócą w kolejnym sezonie

ocenił(a) serial na 10

Chyba żaden odcinek do tej pory nie wywarł na mnie takiego wrażenia, miałem ciary

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones