Ridley Jones: Strażniczka muzeum
powrót do forum 1 sezonu

Czy Netflix oszalał? Po co na siłę wciskać do każdej produkcji geja czy lesbijke??? W bajce dla dzieci równiez?! Jedna z bohaterek Ma dwóch tatusiów, którzy śpią razem i się przytulają. Jeszcze ten jeden ma zniewieściały głos... Trochę przesada.

Kicerator

W wielu serialach wciskają homo tak nachalnie, że nie da się tego oglądać, to normalne jak chodzi o Netflixa.

ocenił(a) serial na 8
Damian24

Co to znaczy wciskać "homo"? Ludzie o odmiennej orientacji seksualnej są częścią społeczeństwa i to całkowicie normalne, że pojawiają się filmach, serialach czy bajkach. Zakłamywanie rzeczywistości i udawanie, że wszyscy są tacy sami, wycięci z jedynego słusznego szablonu, prowadzi do fałszywego obrazu świata i do traktowania osób, które są w jakiekolwiek mniejszości jako odmieńców. Bardzo dobrze, że pojawiają się takie wątki jako coś naturalnego, bez zbędnej ekscytacji.

Joanna_316

Oczywiście, ze są tacy ludzie i są ludzie dodatkową ręką, czy nogą. Jedno i drugie jest nienormalne. Życie w naturze polega na tym, by przekazać życie i wszystko choćby się taki urodził jest nienormalne. Ja należałem do towarzystwa ornitologicznego, to wiem coś na ten temat natury. Jeśli jest kultura która uważałaby, że homo jest normalne, to taka kultura jest nienormalna. Nie ma czegoś takiego jak orientacja seksualna, to są wszystko wymysły ideologiczne.

Joanna_316

Tak naprawdę, to nie ma czegoś takiego jak homoseksualizm jest wymysł XIX wieku. Jest mężczyzna, a mężczyzna może bzykać wszystko, co na drzewo nie ucieknie, to się nazywa mężczyzna. Jak atakowały hordy ze wschodu, to gwałcili chłopczyków i dziewczynki. Trzeba dodać, że męski seks tych zdeprawowanych mężczyzn zawsze wiązał się z brutalnością i dlatego byli w SS, Gestapo czy NKWD. Ludzie jak SS−Untersturmführer Max Biali z obozu zagłady w Treblince, czy Ludobójca Nikołaj Jeżow odpowiedzieli za operacje antypolską NKWD
https://www.youtube.com/watch?v=Lk2FMpmciIc , byli homoseksualistami. Mówię o tym, bo twoi skrzywdzeni zamordowali mi rodzinę w Niemieckim Obozie Koncentracyjnym KL Dachau.

ocenił(a) serial na 1
Joanna_316

Jest też w normalnym życiu codziennym wulgarny język, okropna przemoc, brutalność, cynizm, zdrady itd. Nie jest to wiek odpowiedni żeby mieszać dzieciom w głowach że są chłopcy którzy czują się dziewczynkami i na odwrót. Już na pewno nie, że to coś normalnego u dzieci które jeszcze nie wiedzą skąd i jak w ogóle dzieci się biorą.

Kicerator

Ja tam jestem zachwycony :) Super to zrobili - właśnie zupełnie nie na siłę i nie nachalnie, wprost przeciwnie - całkiem naturalnie.
Serial się nad tym wątkiem pochyla tylko w jednym błyskawicznym dialogu, tylko po to by jasno postawić sprawę - sam pomysł by się wstydzić posiadania dwóch tatów jest wprost absurdalny:
- Mam nadzieję że nie próbowałaś przed nami ukryć że masz dwóch ojców. Wiesz, według mnie to mega fajnie!
- Co?! Nie no, co wy!! Czadowo jest mieć dwóch tatków!
i płynnie przechodzimy do prawdziwego powodu zakłopotania dziewczynki.

ocenił(a) serial na 1
plokin

Uwielbiam takie urocze naiwne komentarze :D
Na takich pozytecznych... komentarzach opiera sie pchanie tego pseudo "postepu"

Ta scenka w pierwszym sezonie to była tylko taka zajawka majaca na cely wubadac reakcje.
W kolejnym sezonie jest caly odcinek na temat watpliwosci co do siebie i swojego ubioru(czy spodniczka czy spodnie) jednego z bohaterow.
Oczywiscie bohater mowiac o sobie nie mowi w formie sugerujacej plec meska lub damska, tylko nijaka.
Homo tatusie oczywisce wracaja juz jako oczywiste tlo co chwila.

Taki to serial o malej indiana jones :DD
Takie to pranie mozgu u dzieci.

ocenił(a) serial na 1
Ellrof

Powinien być komentarz w bajkach, że są tam treści LGBT (podobnie jak jest info o przemocy, wulgarnym języku itp.) i z automatu treści LGBT przynajmniej 12+ w sugerowanym wieku.

yaceq

Zgadzam się. Powinny być takie informacje i rodzic wtedy zdecyduje czy chce aby jego dziecko to oglądało. Przeciez rodzice mają prawo zdecydować.

yaceq

Dokładnie.

Kicerator

Ponoć w ostatnim sezonie wciśnięto po cichu niebinarnego łosia, a potem skasowano serial. Opowiadał o tym Matt Walsh.

narysujmicos

Sezon 5 odcinek 8 - nadal wisi na Netflixie. Faktycznie jest cały długi motyw o tym jak to bizon ma problem z powiedzeniem babci, że jest "niebinarny"... Kolejna bajka po "Miasto Duchów" w której wciska dzię przedszkolakom ten woke kit.

hydepark

Wisi, wisi, ale nie będzie kontynuowany. I owszem, ten wątek tak wygląda - a potem babcia go przeprasza, że nie używała jego preferowanej formy...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones