PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=624438}

Ringer

7,1 2 980
ocen
7,1 10 1 2980
Ringer
powrót do forum serialu Ringer

Dobrze, ze nie skończyło się pięknie i słodko. Gdyby Andrew tak po prostu jej wybaczył
byłoby to trochę naciągane.
W miarę rozwiązali wszystko, Andrew i Juliet dowiedzieli się prawdy, Bodaway nie żyje. Tylko
sama końcówka: Bridget dowiaduje się o Siobhan, to mi zapowiada kolejny sezon. Skoro
ten tak zakończyli to mam nadzieję ze będzie 2. Ogólnie, bardzo dobry odcinek. Swoją drogą
Bridget miała dużo odwagi żeby się przyznać do prawdy. Ja bym chyba tego nie zrobiła.

Co sądzicie o zakończeniu?

użytkownik usunięty
immortal13

myślę, że motyw z Andrew i Juliet również został zakończony w taki, a nie inny sposób, żeby zostawić furtkę do 2 sezonu. Widać, że twórcy nie chcieli definitywnie rozwiązywać pewnych kwestii. To daje im możliwość tak samo powrotu do serii, co zrezygnowania z niej (bo przecież wszystko się w miarę rozstrzygnęło). Mam nadzieję, że jednak zaplanują kolejny sezon. Jestem dobrej myśli. :)
Co się zaś tyczy wrażeń po obejrzeniu odcinka... Moim zdaniem to jeden z lepszych. Tylko Malcolma trochę szkoda (choć tu też nie jest powiedziane definitywnie, że nie żyje).

ocenił(a) serial na 8

Ja mam nadzieję, że Malcolm żyje. Tak jak mówiłaś, nie jest otwarcie powiedziane, że umarł , poza tym myślę, że pokazaliby reakcję Bridget, gdy ta dowiaduje się o jego śmierci. Mam nadzieję, że będzie następna seria. Zakończenie bardzo mi się podobało, tak jak ruusu_tumma zauważyła wyjaśnia wiele, ale również zostawia niewyjaśnione/nie stwierdzone otwarcie sytuacje, co sprawia, że możliwości w drugim sezonie jest naprawdę wiele. Poza tym chyba wszyscy czekamy na to, by na zakończenie (definitywne serialu) Bridget i Siobhan się spotkały. A odcinek uważam za najlepszy ze wszystkich dotychczasowych !

ocenił(a) serial na 8
immortal13

Tylko szkoda, że nie było pana C, prawda immortal? ;)

Shaka_01

w tym odcinku było widać,że Sarah jest w ciąży,zaokrągliła się :)

Patisha87

czy ja wiem. mogli zrobić 1 sezon obejmujący więcej odcinków, a wyjaśniających kwestie dotyczące Bridget&Andrew i Juliet oraz Bridget&Siobhan.

wg mnie szkoda, że wszystko upchnęli w ten 22 odcinek. sprawa z Henry&Andrew, Bodaway&Bridget... wielka szkoda, że nie spytał się jej, jak to możliwe, skoro przed chwilą uciekła?! to by było satysfakcjonujące :D no i w ogóle sprawa z Bodaway zeszła na 10 poziom dna, bo tak na początku było dużo o nim, tak później było tylko Brdiget, Siobhan, Andrew ^^

eriko_yoshikawa

rzecz jasna nie żałuję, że obejrzała ten serial ;) bardzo miło spędziłam czas z Bridget :D jednocześnie torturując milion razy Siobhan. bo ewidentnie nie była to jej wina z tym wypadkiem jej synka. ale wiadomo, że śmierć dziecka jest czymś najgorszym dla matki.

użytkownik usunięty
eriko_yoshikawa

w ogóle... trochę głupi ten wątek z Bodaway. Tyle o nim mówiono przez te wszystkie odcinki - wielki gangster, którego nikt nie był w stanie pokonać. A później... Sam jeden idzie zabić jakąś tam głupią byłą striptizerkę (bo z perspektywy wielkiego gangstera Bridget właśnie tym powinna być), zamiast nasłać na nią kilku ludzi i... ginie po krótkiej szamotaninie właśnie z rąk tej głupiej byłej striptizerki. Mogli się jednak nieco bardziej postarać.

Tez mnie zdziwiło że Bodaway nikogo do tego nie zatrudnił, tylko sam postanowił ją zabić, dziwne, bo wydawał się sprytniejszy. Chyba chcieli się go pozbyć z serialu i nie widzieli innej możliwości.

ocenił(a) serial na 7

Dokładnie, spieprzyli ten wątek. Nie wspominając już o Malcolmie.

Tortuga033

Co do Malcolma to jeszcze nic nie wiadomo, może jeżeli powstanie 2 sezon to wyjaśnią tą sprawę...

Shaka_01

Oczywiście, miałam nadzieję że pokaże się w ostatnim odcinku, ale jednak nie :(

ocenił(a) serial na 9
immortal13

W ogóle bez sensu się to skończyło. Jak dla mnie to wszystko jest zawieszone w powietrzu. Definitywnie powinien powstać jeszcze odcinek wyjaśniający kwestię między siostrami (np sprawiedliwość zwycięża i Shib idzie za kratki ... itd

BRONEQ

No, bo co innego gdyby był drugi sezon, na co miałam nadzieję. No ale niestety... ;((
W takim razie rzeczywiście szkoda że nie wyjaśnili paru kwestii. Gdyby był 2 sezon to co innego. Mieliby w nim wątki do wyjaśnienia.
A co do "sprawiedliwość zwycięża" to wolałabym żeby Siobhan nie została ukarana, wręcz przeciwnie, mogłaby sobie knuć dalej. Albo gdzieś wyjechać i... cóż z jej nietypowymi zdolnościami zawsze poradziłaby sobie w życiu ;)

ocenił(a) serial na 9
immortal13

Też wolałabym, żeby Siobhan nie została ukarana. Zresztą za co? Przecież to Bridget się pod nią podszywała. Szkoda, że nie będzie drugiego sezonu. Chciałabym zobaczyć konfrontację sióstr.

ocenił(a) serial na 7
BRONEQ

Zgadzam się. Mnie najbardziej nie podoba się to niedokończenie w kwestii Andrew

Tortuga033

z przykrością przekazuję, ale prawdopodobnie serial nie będzie miał kolejnych sezonów.
krytyka była za ostra.
bardzo lubiłam ten serial ale też chwilami coś w nim się nie kleiło.

ocenił(a) serial na 7
taka13

To już niestety wiadomo od dawna. Szkoda, bo wcale taki zły nie był.

ocenił(a) serial na 8
immortal13

Zakończenie pozostawiło u mnie niedosyt, ale nie za bardzo widzę materiał na 2 sezon, bo wszystkie istotne kwestie zostały rozwiązane:
- Andrew dowiaduje się, że Bridget udawała Siobhan
- Macawi ginie
- Bridget dowiaduje się, że Siobhan jest podłą mendą i żyje

Oczywiście szkoda, że ginie Malcom, a Henry nie idzie do pierdla za zabicie Tyler'a, no ale życie nie zawsze jest sprawiedliwe...

ocenił(a) serial na 9
immortal13

ja właśnie skończyłam oglądać serial, wciągnęłam o dosłownie w 3 dni, chociaż nie mogłam się do niego zabrać, bo jakoś nie wierzyłam, że będzie dobry. A był. Super aktorzy, postacie, mnóstwo intryg, tajemnic, zagadek, zbrodni, sensacji w czystej postaci. Oczywiście serial nie był idealny, ale naprawdę super. Chociaż absolutnie nie uważam, go za skończony. Niby pozamykali wątki, ale odcinek 22 to zdecydowanie nie był odcinek taki na "the end". Niby wątki kryminalne obydwu sióstr zostały zakończone, poznaliśmy motywy działania sióst, ale w ostatnim odciunku Bridger dopiero dowiedziała się, że Siobhan nie żyje. Zdecydowanie nie został zakończony wątek Andrew i Juliet, bo wyjechali na wakacje, kazali odejść Bridget, ale moja dusza romantyczki nie wierzy, że tak to by się skończyło. Ogólnie wątek Macawiego też skrócony i spłycony, żeby się wyrobić przed zamknięciem sezonu. Uważam, że twórcy zakładali, że 2 sezon może nie powstać i dlatego tak niby pokończyli wątki, ale zostawili sobie ogromną bramę, bo już nawet nie furtkę na 2 sezon. Bardzo żałuje, że 2 sezon nie powstał, bo z przyjemnością bym go obejrzała. No i przez cały serial, mimo wszystko to Bridget była dla mnie tą dobrą bliźniaczką i jej kibicowałam.

ocenił(a) serial na 9
maaajenka

* że Siobhan żyje

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones