PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=725197}

River

7,4 3 692
oceny
7,4 10 1 3692
River
powrót do forum serialu River

Duchy

ocenił(a) serial na 6

Dla mnie ten serial jest zbyt dziwny. Sam wątek kryminalny i cała sprawa zabójstwa policjantki jest poprawny. Fabuła dobrze zbudowana i serial ogląda się z przyjemnością. Jednak irytowały mnie ciągłe wizje bohatera. Nie wiem dlaczego zostało to tak zrobione. Ponieważ bardzo lubię głównego aktora obejrzałam wszystkie odcinki.

ocenił(a) serial na 9
kinomaniak_1211

Właśnie świetny motyw z tymi jego przywidzeniami. Przeżył silną traumę w końcu.

ocenił(a) serial na 7
kinomaniak_1211

To nie były duchy... Polecam oglądać, oprócz z przyjemnościa, również z uwagą. ;)

ocenił(a) serial na 6
bartje

pisałam o wizjach nie o duchach.

ocenił(a) serial na 7
kinomaniak_1211

Sorry. Zdaje się, ze przeczytałem bez zrozumienia...

ocenił(a) serial na 6
bartje

spoko grunt ,ze serial przypadł Ci do gustu. A widziałes serial kryminalny ( Walijski) 'Zaczęło się w środę ' ?
Są 2 sezon ja widziałam tylko jeden choć żaluje bo zobaczyłabym też 2gi . Może akurat spodoba się .

ocenił(a) serial na 7
kinomaniak_1211

Dzięki, nie widziałem, zobaczę co to. Aktualnie oglądam Luther. Też polecam jakby co...

ocenił(a) serial na 7
kinomaniak_1211

A z wcześniejszych, to jeszcze Broadchurch...

ocenił(a) serial na 6
bartje

widziałam i bardzo mi się podobalo ! Lepszy jest inny serial Hinterland 3 sezony a co do serialu Luter to prawda jest dobry , widziałam pare odcinkow i wciąga !!!!

ocenił(a) serial na 8
kinomaniak_1211

Ja to intepretuję tak: to nie były wizje ani duchy, tylko główny bohater miał problemy psychiczne (schizofrenia?) i "widział" zmarłych. Być może ta perspektywa pozwoli Ci spojrzeć na ten serial przychylniej.
Mnie to wyjątkowo leżało i cały serial obejrzałam kilka razy z przyjemnością.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones