PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=228055}
7,5 2 816
ocen
7,5 10 1 2816
Robot Chicken
powrót do forum serialu Robot Chicken

to powinien przynajmniej docenic genialna animacje. "The Rescuce" to jeden z lepszych animowanych fragmentow jakie widzialem w zyciu, dalbym naprawde sporo kasy zeby moc zobaczyc te 5 minut na kinowym ekranie :( Najpierw nieco zniesmaczyla mnie liczba postow na forum, ktore w porownianiu z szajsoprodukcjami obecnymi na FW wieje pustka, ale... Zmienilem zdanie. Milo nalezec do elity. Do tej garstki ludzi ktorzy potrafia zrozumiec nieprzetlumaczalne na nasz jezyk smaczki w dialogach oraz maja wiedze o popkulturze dzieki ktorej kazdy odcinek to smiechowy rozpierdziel. BIIITCH PUDDING!!!

ocenił(a) serial na 9
rozkminator

proste man :)

ocenił(a) serial na 8
rozkminator

Wczoraj obejrzałem kilka o SW. Miazga. Do tego finansowy upadek Mario i Luigi'ego haha. A na sam koniec współczesną interpretację Romeo i Julii vel. April i Shreddera. No a stop motion urywa dupę. Szacun za dbałość o detale, i usprawnienia self-made. Siedzę w temacie, i marzy mi się taka mikro produkcja. No ale póki co z przyczyn technicznych podziwiam amerykańskich nerdów.

ocenił(a) serial na 10
jnkArt

Polecam Bitch Pudding Special oraz Robot Chicken Rescue, jedne z najlepszych odcinków :D Te o Star Warsach to też jedne z moich ulubionych :D

ocenił(a) serial na 8
rozkminator

Dzięki. Obczaję lada moment :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones