PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=228055}
7,5 2 819
ocen
7,5 10 1 2819
Robot Chicken
powrót do forum serialu Robot Chicken

Nie podoba mi się

ocenił(a) serial na 3

Nie pasuje mi ten humor - jest zbyt prymitywny jak dla mnie. Grafika nie jest za specjalna, choć jednak robiono ją techniką poklatkową, więc to inna sprawa. Obejrzałem 3 odcinki i więcej już chyba nie będę się męczył.

ocenił(a) serial na 7
Malignus

Wydaje mi się. że czasami trzeba się odmóżdżyć i obejrzeć kilka dcinków. Ja się doskonale przy tym relaksuje. A kilka gagów nawet mnie rozbawiło do łez. Fakt, że nie jest to super ambitne, ale za to lekkie i to się liczy.

ocenił(a) serial na 3
Yaseck

Dałem temu serialowi drugą szansę i obejrzałem jeszcze raz te 3 odcinki, tym razem z dziewczyną. Nie ukrywam, że od razu lepiej się to oglądało w towarzystwie. Nadal nie jestem zachwycony tym serialem, ale obejrzę pierwszy sezon, bo jednak można się na tym trochę rozerwać.

Malignus

A ja gorąco polecam, ważne jest to by zrozumieć ideę jaka stoi za tymi żartami, jest to totalna absurdalna parodia TV i "wspaniałości" którymi nas żywi, ja osobiście jestem na drugim sezonie i świetnie się bawię, tyle że żeby naprawdę dobrze zrozumieć o co tym ludziom chodzi trzeba mieć niezłą wiedzę na temat amerykańskiej telewizji. Stąd czasem cięzko załapać o co im tak naprawdę chodzi.

ocenił(a) serial na 9
sbto

zgadza śię. większoś skeczy jest śmieszna dopiero wtedy gdy zna się kontekst i rozpoznaje się ich bohaterów

ocenił(a) serial na 9
okko

wiec sytuacja troche jak w family guy czy drawn together
w kazdym razie robot chicken spokojnie trzyma poziom wymienionych produkcji
polecam :D

Malignus

Trzeba lubić taki typ humoru. Dla mnie RC to arcydzieło. Uwielbiam! Najlepsze są parodie i kilkusekundowe gagi, takie małe wstawki "nie na temat". Boskie. Świetny, absurdalny humor, bardzo polecam.

ocenił(a) serial na 7
Malignus

Jak dla mnie jest dość nierówny - niektóre dowcipy są wręcz genialne, ale dużo jest tez męczacych skeczy, opierających się tylko na brutalności. Mimo wszystko i tak jest niezły.

ajron_3

JA średnio lubię ten serial, ale podoba mi się reżyseria i wykonanie teł. Gdyby jeszcze sami robili kukiełki, to byłoby naprawdę fajne.

ocenił(a) serial na 8
Malignus

Ja si enie potrafiłam przekonać...ale po 10 odcinku załapaam klimat....pozatym od 10 odcinka jest coraz lepiej...

Malignus

Widziałem tylko 1 odcinek ale więcej chyba nie będe oglądał. Chu.jowe na 102

ocenił(a) serial na 9
Malignus

Na jakiej stronie www mogę to obejrzeć?Najlepiej z napisami

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones