PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=783681}
6,9 148
ocen
6,9 10 1 148
Rocco Schiavone
powrót do forum serialu Rocco Schiavone

…wiadomej części ciała, ale o dziwo – ogląda się go całkiem znośnie. Przyznam szczerze, że wolałem najpierw obejrzeć Rocco, niż np. epizody drugiego sezonu Exorcist czy 5. Vikings. Być może grzeszę tym wyznaniem, ale naprawdę – przyjemniej się je oglądało. W ogóle nieskomplikowany, do tego gra aktorska również nie najwyższych lotów (chociaż tytułowa rola akurat dobrze zagrana), ale bardzo przyjemny serial. Nie ma w nim żadnego nadęcia, czy żenujących starań na niewiadomoco. Prosty kryminał z fajnym charakterem w roli głównej.

Klaman123

A to jest procedural, czy fabuła ciągła ?

Gasza1910

Raczej taki miks, z przewagą jednak procedurala.

Klaman123

Aha. Dzięki wielkie

Gasza1910

Zaczyna się może trochę proceduralnie, ale potem wpleciony jest główny wątek, wokół się kręci. Ciekawiej zapowiada się kontynuacja. Już wyszedł drugi sezon, ale nie ma jeszcze w sieci :(

urbi29

Dzięki

Klaman123

Ciekawostką jest, że na IMDB serial ma ocenę 7.9 ;)
Mi bardzo podoba się postać samego Rocco, profesjonalista, ale przede wszystkim człowiek, typowy samiec, ale jego miłość do żony ujmuje. Tak jak wspomniałeś świetnie ta postać jest zagrana!
Co do akcji, fakt nie porywa, mam nadzieję, że się rozkręci w drugim sezonie, będzie tam także przedstawiona przeszłość Rocco, więc dowiemy się więcej o postaci.
Przy tym serialu jakoś miło się wypoczywa....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones