PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=868187}

Rodzina Dumnych. Głośniej i dumniej

The Proud Family: Louder and Prouder
4,2 66
ocen
4,2 10 1 66
Rodzina Dumnych. Głośniej i dumniej
powrót do forum serialu Rodzina Dumnych. Głośniej i dumniej

Czarni Simpsonowie

ocenił(a) serial na 8

Cięte dialogi oraz pełno barwnych kolokwializmów, muzy i nawiązań z kultury afroamerykanów. Do tego świetnie i odważnie opowiada o wielu współczesnych tematach. Serdecznie polecam też polski dubbing. Warto!

wajus

Nie obrażaj Simsonów, przecież ten serial to jakaś wersja najbardziej nachalnej nazistowskiej propagandy albo albo bajek Disneya z czasów 2 wojny światowej, jakim cudem taki program powstał w dwudziestym pierwszym wieku a w szczególności dla dzieci mnie zadziwia jednak jak twierdzą historycy, historia zatacza koło.

PIXA_GOD

Divide et impera. Społeczeństwo podzielone łatwiej kontrolować i zadowolić jak rzuci im się ochłapy

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
wajus

Strasznie zawyżasz poziom dyskusji i dajesz świadectwo jaki masz poziom intelektualny brawa dla ciebie nie ma to jak rozmowa na fakty i celne uwagi.

ocenił(a) serial na 8
PIXA_GOD

Znikaj oszołomie. Nie zamierzam z Tobą dyskutować.

ocenił(a) serial na 1
wajus

Wajus ty prostaku

ocenił(a) serial na 8
b_sobkowiak30

Prostactwem i ubóstwem intelektualnym to jest rasizm i oszołomstwo. Także znikaj. Czego nie rozumiecie?

ocenił(a) serial na 6
wajus

Pierwszy sezon był taki sobie i jakby skierowany do młodszych widzów , natomiast sezon drugi bardzo mnie zaskoczył. Tak jak mówisz , porusza ważne kwestie nawiązuję do ciekawych tematów. 2 odcinki o których warto wspomnieć bardzo się wyróżniały moim zdaniem , chodzi mi o odcinek gdzie podpisali jakby pakt z diabłem i przenieśli się lata do przodu do czasów studenckich i najlepszy odcinek o alternatywnej rzeczywistości i creepy sobowtórach :D! Normalnie jak w Black mirror :P.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones