PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35405}

Rodzina Soprano

The Sopranos
8,5 69 793
oceny
8,5 10 1 69793
9,4 19
ocen krytyków
Rodzina Soprano
powrót do forum serialu Rodzina Soprano

Scena w lesie

ocenił(a) serial na 10

Najsmieszniejszy zdecydowanie moment dla mnie w calej serii kiedy Chris i Paulie pojechali zakopac ruska do lasu. Kiedy im uciekl, zaczeli go szukac, w koncu sami sie zgubili. Myslalem, ze umre wtedy ze smiechu :D P.S.
Pozdro dla fanow James'a Gandolfini. Najlepszy czlonek mafii w historii kinematografii.

ocenił(a) serial na 9
tost

Ten odcinek to mistrzostwo. Uśmiałem się do łez, choć The Sopranos to przecież nie komedia.

tost

szkoda że nie rozwinięto motywu z ruskiem, bo przecież wszystko wskazywało na to że przeżył i podwędził samochód. szczerze to byłem pewien że się jeszcze pojawi i narobi Tonemu trochę problemów

skalNY

No właśnie, też się bardzo zdziwiłem. Kończe właśnie 4 sezon a o rusku który uciekł i ukradł samochów wciaż cicho. :(

ocenił(a) serial na 9
tost

Który to był dokładnie odcinek i sezon?

Tener_

3x11 - The PineBarrens

tost

Ten Rusek zabił 16 Czechosłowaków!! :)

użytkownik usunięty
jaroslaw_90

a to wszystko, tylko o gównianego pilota :D prze kozacki odcinek :) akcja z ketchupem :D mimika pauliego jak sie wkur... - bezcenne :)

jaroslaw_90

I był dekoratorem wnętrz. xD

za krótko

tost

Moim zdaniem najlepszy odcinek serialu obok 5x12 (chyba;) - the test dream...

ocenił(a) serial na 10
tost

Właśnie oglądam ten odcinek, mistrzowski duet Pauliego i Chrissa :D

Popłakałam się ze śmiechu, jak Paulie w przypływie wku***rwu zaczął strzelać do tego kawałka wykładziny, którym sobie obwiązał stopę xD xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones