PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35405}

Rodzina Soprano

The Sopranos
8,5 69 952
oceny
8,5 10 1 69952
9,4 20
ocen krytyków
Rodzina Soprano
powrót do forum serialu Rodzina Soprano

Wiemy, że nie powstanie. Przynajmniej w formie serialu, bo może powstanie jakaś książka czy coś. Ale przecież na forum możemy sobie pofantazjować :-)

Gdyby miał powstać 7 sezon, jaki wg was mógłby być pomysł na niego, żeby nie było nudno i powtarzalnie?

Nie będę tu pisał scenariusza, napiszę tylko wątki które powinny być wg mnie w 7 sezonie:
- Tony żyje idzie do pudła po zeznaniach Carlo. Grozi mu dożywocie, poważne zarzuty RICO.
- Życie Tonego w więzieniu, próby kierowania rodziną zza krat.
- Rozterki, czy nie współpracować z rządem dla małego wyroku.
- Wizyty rodziny (Carmela, Meadow, itd.) w więzieniu jak zastępstwo spotkań z Dr. Melfi
- Rozkład rodziny DiMeo - rządzą Pauli, Patsy, Albert Barese, pewnie jakaś nowa postać wypromowana na kapitana. Rodzina jest jednak słaba, Nowy Jork przejmuje powoli jej interesy, Pauli jako acting boss jest dymany po całości przez NY. Poza tym inni (Ruscy, Albańczycy) też próbują skubać osłabioną New Jersey mafię.
- Ponowne wyjście Feecha LaManny z puszki, teraz jak nie ma Tonego staruszek próbuje przejąć rządy w słabej rodzinie. Feech ginie (ktoś musi zostać sprzątnięty w sezonie, prawda? :-) ). Śmierć jednak musiałaby nastąpić po jakimś gambicie z Pauliem lub Patsym.
- Pogrzeb Juniora (tu Tony dostałby wyjściowe z puszki)
- Ślub Meadow (znowu przepustka dla Tonego)
- Problemy z AJ. Młody psychicznie po aresztowaniu ojca mocno się zmienia i jest coraz bardziej skłonny do przemocy. Paulie wciąga go powoli w świat mafii.
- Wyjazd Janice (jej wątek dobiegł końca i jest bezsensowny żeby go dalej ciągnąć)
- Myślę, że na finał takiego sezonu, mogłoby być tak, że Silvio się budzi ze śpiączki, co było by dobrym momentem wyjściowym do sezonu 8.

Ok, tyle ode mnie. Myślę, że można by z tego całkiem fajny sezon sklecić :-) Chętnie poczytam inne pomysły.

ocenił(a) serial na 10
19Maniek82

Żaden. Tony nie żyje, deal with it

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones