PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35405}

Rodzina Soprano

The Sopranos
8,5 69 958
ocen
8,5 10 1 69958
9,4 20
ocen krytyków
Rodzina Soprano
powrót do forum serialu Rodzina Soprano

dupy Tony`ego

użytkownik usunięty

co one niby w nim widzialy ze po 1 dniu znajomosci juz mu sie do lozka pchaly ? Ta pierwsza dziwka (ruska) to wiadomo ze kasa ale inne ? Ta od mercow miala nejabenae w lbie to mozna zrozumiec ale ta od obrazow pozniej od nieruchomosci , to normalne zdrowe babki zarabiajace kupe kasy wiec po co sie j*ebaly z jakims lysym , starzejacym sie grubasem z kryzysem wieku sredniego i adhd?

ocenił(a) serial na 9

no dokładnie tony tka grubas stary a takie dupy wyrywał, że awaria

ocenił(a) serial na 10
mucka77777

Kij z Tonym, ja się pytam co te dupy widziały w jego synu :OOO

ocenił(a) serial na 10

bo Tony byl twardzielem i mial silny charakter a kobiety takim chetnie ulegaja

ocenił(a) serial na 10
Oswaldd

Gandolfini był ileś razyz rzędu wybierany w młodości misterem swojej szkoły, więc zanim nie wychodował futra tak właśnie było...i pewnie troche z tego zostało......też

Tony jest po prostu cholernie męski. Składają sie na to zarówno jego wady i zalety;) Poza tym 300x bardziej wolę T niż jakiegos wymuskanego lalusia w stylu Jude Lawa albo pozostając przy Włochach i serialu- niz tego chłopaka Meadow (Jackiego bodajże). Ale oczywiście co kto lubi.

A tak a propos "tej od obrazów" chyba miała na imię Valentina, a skoro ją pamiętasz, to na pewno oglądałeś sceny ich schadzek - a zwłaszcza jakoś chyba na początku ich znajomości - niby starzejący się grubas (chociaż facet lat 40+ to chyba taki stary nie jest?!) a obracał (tzn dosłownie;)) nią jak piórkiem. Zresztą pamiętam jak w scenie śpiączki Carmela mówi mu jak ją podniecało:D jak ją też tak z łatwościa unosił... heheh co ja Ci będę tłumaczyć. On ma po prostu blue moon in his eyes:D Poza tym WIERZ MI, to czy łysy czy z całym buszem na głowie nie ma kompletnie żadnego znaczenia...

ocenił(a) serial na 10
msgamgee

hmmm ja zawsze mysalem ze kobiety uwielbiaja lalusi, zawsze na forum jakiegos lalusia ze "zmierzchu" czy innego badziewia jest masa wpisow typu "ciacho" "boski" "schrupala bym" i tym podobne bzdury... moze nalezysz juz do wymierajacego gatunku ktory bardziej woli meskich mezczyzn?? ;) ;)

ocenił(a) serial na 10
Oswaldd

należy do normalnego gatunku, bo na wspomnianych forach ,,Zmierzchu'' itp wypowiadają się głównie 13 latki

ocenił(a) serial na 10
Oswaldd

ciastka są super

ocenił(a) serial na 10
Oswaldd

Jak to raz usłyszałam - Facet może być brzydki, ale ważne żeby miał diabła w oczach ;]

Choć mnie tam osobiście on nie grzeje.

msgamgee

najgłupsza to jest postać Carmeli - zamiast walić grubasa Tonyego po rogach bo on sam rżnoł wszystko co miało otwór to ona jak ta święta Joanna zawsze wierna. Takie to naciągane i nieprawdziwe. wiem że dawała jakiemuś belfrowi ale to było chyba tylko raz.

ocenił(a) serial na 10
MilesQuaritch

na carmelę moj wujek mówi miotła ($$,)

Kasa synek kasaaaaa! To chyba oczywiste. Choć tony to tucznik ale facet miał władzę forsę no i szacunek - kobiety są wilgotne kiedy to widzą. Ta kochanka - latynoska Tonyego - ta co obrazy malowała - jesu życie bym oddał by utonąć w tych piersiach.

ocenił(a) serial na 10
MilesQuaritch

wez se w koncu znajdz dziewczyne

Oswaldd

masz w ry ja

ocenił(a) serial na 10
MilesQuaritch

przeca cie nie obrazilem tylko zaproponowalem zebys znalazl se dziewczyne, bo po twojej przedostatniej wypowiedzi uznalem ze nie masz mozliwosci zeby "tonac w piersiach"

Oswaldd

mam

ocenił(a) serial na 10
MilesQuaritch

nie masz

ocenił(a) serial na 10
Oswaldd

fajnie ze dziewczyny robia sie naturalnie wilgotne, mozna wpasc w poslizg. a kto nie lubi sie poslizgac...

ocenił(a) serial na 10

Jak to co?!!!!!! Władza, pieniądze, siła, dreszczyk emocji . Dzięki Bogu nie wszystkie kobiety "lecą" tylko i wyłącznie na wygląd w innym przypadku seks uprawiałoby ze trzech facetów na świecie.

ocenił(a) serial na 10
woj_filmweb

i gdyby wszyscy faceci lecieli wylacznie na wyglad, to kobiety tez by sobie nie pouzywaly... bo jest duzo tez brzydul

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones