PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35405}

Rodzina Soprano

The Sopranos
8,5 69 948
ocen
8,5 10 1 69948
9,4 20
ocen krytyków
Rodzina Soprano
powrót do forum serialu Rodzina Soprano

mała ciekawostka

ocenił(a) serial na 9

pewnie też ktoś zauważył, że urywek World Trade Center na lusterku samochodowym zniknęło po zamachu z
( jak to nazwać, zabrakło mi słowa )
krótkiego filmiku jak Tony jedzie do domu, który pokazywany jest zawsze na początku jakiegokolwiek odcinka . nie jestem pewien czy od razu to usunęli bo nie pamiętam, ale w którymś odcinku któryś z aktorów wspominał o zamachu .

ocenił(a) serial na 10
lolexX123

Tak. Wczoraj zaczałem sezon 4, który miał premierę 15.11.2001. Też to zauważyłem, brakuj wież WTC w czołówce, która jest po prostu genialna. Nie ma co się dziwić, w końcu to serial o tym mieście jak i pobliskim New Jersey. Trzeba pamiętać, jaką panikę i zamęt spowodowały te wydarzenia na świecie, a już nie mówiąc o samych Stanach. Wieże były symbolem NYC, ale żeby nie drażnic ludzi, pewnie woleli je usunąc z filmiku.

ocenił(a) serial na 9
lolexX123

Wspominali w 1 odcinku 4 sezonu, kiedy Tony siedział w barze z Bobbym i rozmawiali o jego awansie. Bobby mówił, że "jego mama się załamała po wydarzeniach z WTC, ale Nostradamus to przewidział" o ile dobrze pamiętam :)

ocenił(a) serial na 10
Stephen_King

Nie Nostradamus, tylko Quasimodo. Btw, to jedna ze śmieszniejszych scen. ;)

https://www.youtube.com/watch?v=rmhVw6q-KOA

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones