Rojst (2018-2024)
Rojst: Sezon 3 Rojst Sezon 3, Odcinek 6
Odcinek Rojst (2018-2024)

Odcinek 6

58m
8,0 506
ocen
8,0 10 1 506
Rojst
powrót do forum s3e6

Niby wszystko ok, ale nie mogę przeboleć Dzidzi. Jak twórcy mogli to zrobić? Było mi autentycznie przykro, gdy jego postać tak skończyła.
Wyszło na to, że jak Dzidzia był potrzebny to było ok, ale jak serial się kończył, to trzeba się było go pozbyć.

Może gdyby nie był taki sympatyczny... Czułam się tak, jak czasem się czuję, gdy oglądam smutne filmiki o porzuconych psiakach. Za ten wątek dwie gwiazdki mniej. Dzidzia na to nie zasłużył!

ocenił(a) serial na 7
marzens_2

Myślę, że była to metafora karmy dla pani Asesor

thewesoly79

Dokładnie tak pomyślałem. To wszak Rojst, wszystko poplątana a zarazem połączone, brudne, odrzucające. Karma pasje tu idealnie.

thewesoly79

Dokładnie, to była słuszna kara dla Matwiejskiej, której zresztą oczekiwała...

Zlotowlosa15

Może słuszna, ale mnie było szkoda tego bohatera. Podobał m się wątek Kingi i Dzidzi. Niby banał, ale to ich randkowanie i sposób w jaki to pokazano, to była miła odskocznia od rojstowego bagna.

kaska82

ja tez tak randkowalem i jestem sam w wieku 41 lat wiec lepiej przyjac kulke na glowe.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Tracker

każdy ma swoje zdanie i ocenia jak chce, dzbanie

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Tracker

ktoś tu ma spore problemy psychiczne i się wyżywa w internecie

alex515

Dobrze, że przynajmniej potrafisz zdiagnozować swój problem. Może jeszcze nie jest za późno i uda ci się go rozwiązać.

ocenił(a) serial na 9
marzens_2

Zgadzam się, łezka w oku się zakręciła na śmierć Dzidzi

ocenił(a) serial na 7
ciszo

U mnie tak samo szkoda Dzidzi.

ocenił(a) serial na 9
marzens_2

W sumie to sama sobie odpowiedziałaś. Miało się właśnie widzom zrobić przykro że nie wszyscy dotrwali do końca.

ocenił(a) serial na 8
marzens_2

To ten typ bohatera, który zbiera dużo sympatii i ginie na końcu. Jak wszedł do budynku po wybuchu to już musiał zginąć :(

ocenił(a) serial na 7
tescolove

Ten sam motywy w Fargo 5

marzens_2

Ach, do dziś pamiętam, jak "Lutherze" zginął super sympatyczny detektyw sierżant, grany przez Warrena Browna...

ocenił(a) serial na 8
ACCb

Albo wątek w Mare z Easttown

ocenił(a) serial na 8
marzens_2

Miałam dokładnie takie samo wrażenie! Było mi go tak szkoda jakby naprawdę zginął w realu a nie tylko w filmie.

kinomanka_1

Dokładnie. To pewnie miał być rodzaj "kary" dla Kingi, ale naprawdę mogli sobie darować. Fabuła by wiele nie ucierpiała gdyby Dzidzia przeżył. Mnie się bardzo podobał wątek Dzidzi i Kingi. Może banał, ale miła odskocznia w całym Rojstowym bagnie. Nie żal mi było Teresy, nie lubię ani Wichłacz jako aktorki ani wątku Teresy w Rojst, ale Dzidzi jako widz nie mogę przeboleć.

ocenił(a) serial na 9
kaska82

Zgadzam się co do Teresy bardzo słaby punkt aktorski, bardzo! Dzidzi szkoda...

ocenił(a) serial na 8
marzens_2

Ja czekam na czwarty sezon: Rojst Szalone Lata 90’te, Yass, Dzidzia i Mi-mi-mi-ka w rolach głównych.

To się nie może tak skończyć. Las na Grontach można eksplorować w nieskończoność :)

ocenił(a) serial na 8
marzens_2

Ja czekam na czwarty sezon: Rojst Szalone Lata 90’te

michalbiegun_filmweb

Czwartego sezony nie będzie. Trzeba umieć ze sceny zejść niepokonanym.

ocenił(a) serial na 7
marzens_2

jeju ja czuję ja tak samo! Czemu Dzidzia ;( autentycznie jest mi smutno!
Ciekawa uwaga o tej karze dla Kingi - na to nie wpadłam z tego żalu.

ocenił(a) serial na 8
marzens_2

Właśnie obejrzałam finał i mam podobne odczucia :(

ocenił(a) serial na 8
fnh81

Tak mi go szkoda, był mega pozytywny w tym wszystkim... Motyw karmy dla Kingi dobrze jednak pasuje...

ocenił(a) serial na 8
marzens_2

Gdy wchodzili do tego domu byłem przekonany, że uraczą nas śmiercią któregoś z lubianych bohaterów, ale myślałem, że to będzie raczej Mika. Okazało się inaczej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones