PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=815403}

Romance Is a Bonus Book

Romaenseuneun byeolchaekburok
7,5 1 903
oceny
7,5 10 1 1903

Romance Is a Bonus Book
powrót do forum serialu Romance Is a Bonus Book

sezon 2

ocenił(a) serial na 7

wiadomo czy to serial z 1 sezonem czy będzie więcej?

muucka99

Jeszcze nie zobaczyłem całego, ale koreańskie dramy raczej zamykają się w jednym sezonie.

grzmit

nie wszystkie ,wiem że odpowiem ci dopiero teraz ale drama go go squid wydaje drugi sezon w tym roku oraz drama na netflixie one spring night wyda w tym przyszłym roku kolejny sezon jest dużo dram kture mają dwa sezony

Ola_Postek

o! kontynuacja "one spring night"? Super:) Nie sprzeczam się, bo nie o to mi chodzi. Po prostu opisuję to co sam zauważyłem na tych serwisach, z których korzystam. Co do podziału na sezony to zauważyłem, że są różne wydania samych seriali. Czasem odcinki są dzielone na 30-minutowe, a czasem mają długość 60 min. My first first love na netflixie jest podzielone na 2 sezony po 8 odcinków (z kolei te seriale, które napotykam mają ich najczęściej 16 bez informacji o podziale). Tak więc się zastanawiam czy te podziały to bardziej działanie producentów czy dystrybutorów na poszczególnych rynkach. Jeśli coś o tym wiesz to napisz mi proszę.

Ola_Postek

Trochę już zobaczyłem podobnych tytułów, ale jeśli jesteś głębiej w tym temacie i masz też do polecenia jakieś podobne tytuły to jestem ciekaw. Wyraźnie przydałyby się do podbudowy nastroju:)

ocenił(a) serial na 9
muucka99

Oni się chyba nie bawią w drugie sezony. Co mi się nawet podoba.

ocenił(a) serial na 7
muucka99

Nie sądzę. Wszystkie wątki zostały zakończone

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones