PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=690688}

Romeo i Julia

Romeo and Juliet
7,7 241
ocen
7,7 10 1 241
Romeo i Julia
powrót do forum serialu Romeo i Julia

Gdzie

ocenił(a) serial na 8

Włąsnie widziałem ten film na tvp 1. powiem ze piekny. I gdzie mozna go obejrzec jeszcze
raz??

kaka1022

To bardziej serial niż film, 4 odcinki z tego co mi wiadomo. Dziś leciał 2 odcinek :).
Świetne kino, powiem, ze nie spodziewałam się czegos tak fajnego :).

Przyłączam się do pytania, gdzie można obejrzeć, aczkolwiek przeszukałam wszystkie znane mi stronki i raczej nie będzie takiej możliwości.. Skoro nawet filmweb nic nie wie na ten temat :)

ocenił(a) serial na 8
_kasja_

no racja to serial. Ale tak jak mowisz fajny, ciekawy. Kurde niestety nie widzialem wczoraj a chcialbym. Gdzie tu szukac?

kaka1022

Przekopałam pół netu i nic nie znalazłam. Ale przed chwilą z nudów przeglądałam materiały do dodania i zaskoczył mnie miły link (źródło plakatu z 18.05 w materiały dodane do filmu, oczekujące na akceptację)
Mówi się w końcu, że najciemniej pod latarnią ;-)

Nie mówię, że jest to jakość 1 klasa, ale zawsze coś. Jakby ktoś znalazł lepszą jakość to też jestem chętna na wszelkie info.

AgathaEva

Cofam co powiedziałam jakość mam świetną.
Przynajmniej jak dla mnie :)

ocenił(a) serial na 8
AgathaEva

masz jakis link do tego ?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
kaka1022

Poszukaj na oficjalnym koncie telewizji RAI, telewizja ta udostępnia za darmo i legalnie swoje programy.

karcianh

Ponawiam: Czy ktoś ma może link gdzie można obejrzeć ten serial? ;)
Szukałam na RAI i nic nie znalazłam.

kaka1022

na vider są odcinki

kaka1022

Romance TV 14 lutego o 21:55 :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones