PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=690688}

Romeo i Julia

Romeo and Juliet
7,7 241
ocen
7,7 10 1 241
Romeo i Julia
powrót do forum serialu Romeo i Julia

"Romea i Julię" przeczytałem jako niespełna 14 latek, ale mam tę książkę w domu, więc w razie potrzeby mogę łatwo odświeżyć pamięć :) Serial jest świetny,aktorzy postacie są "naprawdę żywe" i takie ludzkie... Najbardziej ze wszystkich postaci irytował mnie hrabia Parys... Taki zarozumiały, nadęty laluś, który wyznaje zasadę "ja zawsze dostaje to czego chce". Nie mogę znieść tego typu ludzi, zarówno jeśli chodzi o mężczyzn, jak i o kobiety. Na drugim miejscu jest Tybalt, tępy aż do takich granic, że można wątpić, czy ten człowiek w ogóle ma mózg. Wie, że musi nienawidzić Monteccich, ale dlaczego musi ?? Jaka jest przyczyna nienawiści między dwoma rodami ?? O tym nawet przez sekundę nie pomyśli... ( W tym przypadku postać jest w 100% zgodna z tą wykreowaną przez Szekspira). Na dalszych miejscach są państwo Montecci i Capuletti, chociaż w tym przypadku serial nie jest zgodny z książką, bo rodzice Romea w sztuce byli bardzo słabo widoczni i w zasadzie nie odgrywali w niej ważnej roli, w odróżnieniu od rodziców Julii.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones