PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=479965}
7,0 912
ocen
7,0 10 1 912
Rosario to Vampire Capu2
powrót do forum serialu Rosario to Vampire Capu2

Moim zdaniem ta seria okazała się leciutko gorsza od poprzedniej. Nie będę się dużo
rozpisywać ponieważ napisałbym praktycznie to samo co do komentarza pierwszej serii.
Lecz bardzo mi się podobało. Obejrzeć bez cenzury można na www.anime-shinden.info
(najlepiej w przeglądarce Mozzila Firefox, w Google Chrom'ie mi się nie odpaliło).
Tak btw. nie wciskać tu opinii typu Manga a Anime (to jest Anime!). Także najlepiej jakby
użytkownicy się wypowiadali pod takim kontem by nie mieszać do tego Mangi.
Moja ocena 10/10. Jeżeli ktoś by był ciekaw jak Ja widzę to anime to zapraszam do
komentarzy z poprzedniej serii. Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 3
biro85

Moim zdaniem ta seria dzięki paru ostatnim odcinkom była odrobinę lepsza od poprzedniej. Co nie zmienia faktu, że obie są gdzieś na poziomie mułu i wodorostów

ocenił(a) serial na 7
biro85

Witaj,
w ciągu 3 dnich przerobiłem oba sezony (26 odcinków). Przyznam, że jeżeli chodzi o anime lub inne bajki to raczej nie oglądam... Oglądałem Dragon Ball'a dawno temu. Przyznam, że wciągnęła mnie ta historia, a postacie są bardzo przyzwoicie wykreowane. Wspaniale ukazano uczucie jakim jest miłość. Jak już coś oglądam to staram się przy okazji wynieść z tego jak najwięcej. Zabolało mnie to, że po drugim sezonie jest paroletnia pusta. Zabawne jest to, że tyle w życiu się uczyłem, a takie anime potrafi mi jeszcze rozjaśnić w głowie. Również pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 7
biro85

Jedno z lepszych anime jakie oglądałem ale ciut lepsze jest np Kaichou wa Maid-sama! i High School DxD.
Historia opowiedziana w Rosario + Vampire jest naprawde dobrze pokazana ale...
Niestety 3 sezonu raczej nie będzie a szkoda bo chciałbym zobaczyć jak rozkwita uczucie między Tsukune Aono a Moka Akashiya.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones