PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=800179}

Roseanne

6,6 72
oceny
6,6 10 1 72
Roseanne
powrót do forum serialu Roseanne

no tragedia. wiecej polityki nie dalo sie dac do tego odcinka ?

MatM95

jakiej polityki?

Oswaldd

haha jeszcze sie pytasz ? przeciez to byl najbardziej polityczny odcinek ever.jakbym ogladal debate przed wyborami w usa .

MatM95

Mi się podobało a jej zwariowana siostra najbardziej

ocenił(a) serial na 5
MatM95

to połowa seriali amerykańskich, różnica jest taka, że zwykle nie odnoszą się bezpośrednio do konkretnych osób / partii, ale nachalna propaganda liberalna króluje w mediach od dawna. Szczególnie w produkcjach prawniczych, policyjnych, oraz oczywiście politycznych. Pomijając już sytuacje z okresu wyborczego, i zachwytami nad potencjalnie pierwszą kobietą prezydent praktycznie w każdym serialu dziejącym się w czasie rzeczywistym.

MatM95

Ta stara raszpla jest przykładem tego że ludziom na stare lata się wali pod kopułą. Jak u nas moherowe dziady od złodzieja i oszusta z Torunia. I smoleńska sekta pislamistów, Kaczafiego.

Aldaron87

Dlaczego starszych ludzi nazywasz dziadami? Słuchając Radia Maryja przynajmniej mają jakiś sens życia na stare lata, jakieś zajęcie, coś, czym wypełnią sobie dzień. Moja babcia słuchała i nie nazwałbym jej dziadem, a że czasami powtarzała te głupoty, które tam nierzadko mówią... No cóż. Tu jest właśnie zadanie dla młodszego pokolenia, by w pewien sposób odwdzięczyć się za opiekę w latach młodości i czuwać nad dziadkami, by zwykłe słuchanie radia nie zamieniło się w oddawanie połowy emerytury co miesiąc...

Raven_35

Trafny komentarz, bardzo mi się spodobał:).

MatM95

Pocieszające, że już więcej nie spotkasz się z polityką w tym serialu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones