PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=808293}

Roswell, w Nowym Meksyku

Roswell, New Mexico
5,7 1 716
ocen
5,7 10 1 1716
Roswell, w Nowym Meksyku
powrót do forum serialu Roswell, w Nowym Meksyku

"Nie umywa się do oryginału!", " Pierwsza wersja była lepsza, po co robili w ogóle drugą?!", "Zamiast nowszej wersji mogli zrobić kontynuacje!".
Po prostu PRZESTAŃCIE.
Jeśli ktoś ogląda z myślą "Po co to robili?! Nic nie pobije oryginału!" - to nigdy nie spodoba mu się ta nowa wersja, nie ważne jak znakomita by była. Z góry skreślacie serial, a udajecie, że tak nie jest. Piszecie, że to dno, bo oglądaliście 15 minut jednego odcinka. I to pierwszego, gdzie wiadomo - aktorzy się docierają, wszystko jest takim wstępem, o czym tu w ogóle mówić. Oceńcie po jednym sezonie. Obejrzanym z naprawdę otwartym umysłem, a nie z przekonaniem "Oryginał był lepszy!".

Roswell, New Mexico bardzo mi się podoba. Owszem, niektórzy aktorzy są irytujący, ale to jak w każdym filmie czy serialu. Zawsze trafi się taka owca czarna. I oczywiście jestem wielką fanką Malex (Michael i Alex). Są najciekawszą parą w całym serialu. Lepszą nawet od głównej pary ;D Jestem ciekawa jak ich historia potoczy się w trzecim sezonie. Na to głównie czekam.

ocenił(a) serial na 7
Iza94

Zgadzam się, początkowo ciężko było mi oddzielić obydwa seriale, przez co ten wypadał słabo, ale kiedy zaczęłam patrzeć na niego jak na osobną historię, chociaż osadzoną w tych samych realiach, zaczęło mi się go nieźle oglądać. Dzieło to nie jest, ale całkiem przyjemna produkcja.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones