PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=801719}

Rozczarowani

Disenchantment
7,2 28 504
oceny
7,2 10 1 28504
6,7 3
oceny krytyków
Rozczarowani
powrót do forum serialu Rozczarowani

Błagam niech w tym serialu pojawi się postać godna następcy Zappa Brannigana. Nic więcej.

ocenił(a) serial na 8
Demon_

Ja tam oczekuje że ta postać przebije Zappa (niestety Branningan mnie wkurzał :/)

ocenił(a) serial na 10
Demon_

Identyfikujesz się z jego postacią ? ;>

Edward_Acki

Sądząc po Twoim nicku, ty preferujesz zupełnie inny typ humoru niż ja.

ocenił(a) serial na 10
Demon_

Mówisz, że patrzysz na nick i już sądzisz? To ja sobie zasądzę, że skoro nie odpowiedziałeś na pytanie bardzo proste zresztą, musisz być miękką kluseczką która oburzyła się o to, że ktoś RZEKOMO porównał ją do jego ulubionej postaci. Tak się składa, że też go lubię więc twoje oceny co do preferencji są wyssane z pałki

Edward_Acki

Wow. Musisz mieć bardzo niską samoocenę skoro podbudowujesz swoje ego obrażając innych w internecie. Miałem Cię olać bo ewidentnie jesteś amebą, ale odpowiem Ci ostatni raz by Twoje wątłe synapsy przeniosły parę impulsów do tej galaretki którą masz zamiast mózgu.

Po pierwsze nie odpowiedziałem Ci bo to oczywisty bait, prowokacja z Twojej strony. Chciałeś żebym Ci napisał, że identyfikuje się z postacią (która w założeniu miała być najgorszym najgłupszym i najbardziej tchórzliwym dowódcą statku kosmicznego) bo ją po prostu lubię i mnie śmieszy. Absurd. Lubię też King Konga. Oznacza to, że się identyfikuje z wielkim gorylem? Odpowiem Ci tak dla pewności, żebyś nie miał problemu ze zrozumieniem. Nie.

Po drugie odpisałem Ci, że masz inne poczucie humoru niż ja. Zasugerowałem się nickiem. Chyba Cię to ubodło bo po Twoim komentarzu chyba się zesrałeś ze złości xD Chciałeś mnie obrazić więc Ci odpowiedziałem. Nie chciałem zniżać się do Twojego poziomu (płytkiego dzieciaczka co to szuka w internecie zaczepki xD) więc Ci odpisałem na spokojnie, że najwidoczniej nasze poczucia humoru się różnią. Nic więcej. Więc nie płacz.

Po trzecie masz nick Edward Acki. Identyfikujesz się z tą postacią? Jest Twoim autorytetem? Czy może śmieszy Cię tak, że jak go oglądasz to ze śmiechu boli Cię brzuszek? Możliwe, że tak jest. Że śmieszy Cię śmieciowy humor niskich lotów. Widocznie masz inne poczucie humoru niż ja. I dobrze. Nie oceniam tego. Tak już jest i koniec.

Tak jak pisałem już nie będę odpisywał i zniżał się do twojego poziomu bo to nie ma sensu. Jesteś płytki gość co chce swoją frustrację przelać w internecie na innych :D A ja mam z takich osób bekę. Odpisałem tylko i wyłącznie ze względu na to jak Cie dupa zapiekła :D Nie mogłem przestać się śmiać z Twojej jakże błyskotliwej odpowiedzi. XD

ocenił(a) serial na 10
Demon_

ok masz racje, ale dubbing jest do kitu

ocenił(a) serial na 3
Edward_Acki

Trochę lepiej mi się oglądało z napisami, ale Jaś i Małgosia bardziej podobali mi się w polskiej wersji językowej.

ocenił(a) serial na 10
b_r_z_u_c_h

Dla mnie niestety każdy dubing jest zepsuciem tego co oryginalne i takie jakie miało być w odbiorze. Ale to tylko moje zdanie, mam napisy to nie narzekam, ale lektor by się przydał jak w final space

ocenił(a) serial na 8
Demon_

Bardzo dobry serial, lecz nie przebije Futuramy :D

ocenił(a) serial na 10
hiszpan_79

Moim zdaniem przebił Futuramę. Dawno nie oglądałem, ale z tego co pamiętam było wiele odcinków o niczym, nieśmiesznych i nudnych. Ogólnie bardzo lubię Futuramę, ale jednak to mi się bardziej podoba. Super muzyczka, świetny dubbing, fajne żarty, czego chcieć więcej?

Demon_

Prosisz o wiele :)

ocenił(a) serial na 6
Demon_

Jest w tym serialu taki jeden knur podobny charakterem do Zappa, ale mu nie dorównuje.

ocenił(a) serial na 9
Luklaser

Merkimer przemieniony w świnię. Tak, to jest Zapp Brannigan tego uniwersum.

W ogóle bardzo liczę na cross-over "Rozczarowanych" z "Futuramą".

ocenił(a) serial na 6
Dominika_Magdalena96

Na razie mieliśmy ten Easter Egg: https://oyster.ignimgs.com/wordpress/stg.ign.com/2018/08/Screen_Shot_2018-08-23_ at_7.13.53_AM-720x394.png

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones