PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=801719}

Rozczarowani

Disenchantment
7,2 28 486
ocen
7,2 10 1 28486
6,7 3
oceny krytyków
Rozczarowani
powrót do forum serialu Rozczarowani

Sezon drugi

ocenił(a) serial na 8

Są jakies ieści dotyczące 2 sezonu? Jak myslicie, wyjdzie w ogóle? Po zakonczeniu mozna wnioskowac że będzie drugi sezon, sam seria jest niestety jednak średnio oceniany

ocenił(a) serial na 9
19TimeBreaker96

Sezon drugi będzie, w internecie można znaleźć informacje że netflix zamówił 20 odcinków czyli 1 sezon 10 odcinków i drugi też 10

ocenił(a) serial na 9
Kacper33bvb

No i doskonale. Serial według mnie jest świetny i zostawiłem sobie ocenę 10 ewentualnie na kolejne sezony. Liczę, że nadal utrzymają poziom.

terbi_2

Podpisuję się. Każdy lubi co lubi, ale np. FamilyGuy mnie męczy swoją niestałością. Dla mnie niektóre odcinki są super, ale inne są z zupełnie z innej bajki. Ledwo je można dociągnąć do końca. Za to Disenchantment, to zupełnie inna bajka. Pomimo oczywistego niewielkiego zróżnicowania jakości niektórych z odcinków, to jednak nigdy mnie nie nudzą nawet najsłabsze, tak ja te niektóre kichy z wcześniej wymienionego serialu. Do The Simpsons nie będę porównywał (a to chyba najoczywistsze porównanie jakie można zrobić), bo niestety nie miałem możliwości się z nim zapoznać nigdy.
W skrócie: czekam z niecierpliwością na 2 sezon Rozczarowanych!

the_men_from_okinawa

Ja kompletnie nie rozumiem hejtu na ten serial. "Disenchantment" absurdalny świat, opowieść o znudzonej księżniczce która woli wypić, ponarzekać na "królewskie" życie, przeżyć przygodę, u boku ma cynicznego demona oraz elfika który uciekł od szczęścia żeby szukać nieszczęścia. Bardzo fajny klimat, przeróżne postacie, stwory, magia itp. w niesamowity sposób pomiksowane nawiązujące często do współczesnej popkultury podanej w fantasy. Nie powiedziałbym że jest to (na ten moment) wybitna animacja ale ma spory potencjał. Szkoda że ludzie aż tak narzekają...na platformie chociażby jak Netflix jest przeogromna biblioteka...tylko niestety sporo z tego to rzeczy których nie da się oglądać.
Z animacji na Netflixie ostatnie co wyszło to podwójny odcinek "Big Mouth" na walentynki. Tak to trzeba czekać na wszystkie animacje..."Rick and Morty", "Big Mouth", "Bojack Horseman", "Final Space"...
"Archer" - tego sporo wyszło i nadal wychodzi, próbowałem oglądać ale nie przemawia do mnie kompletnie i nie rozumiem fenomenu tego serialu. "Paradise PD" jest w miarę ale osobiście nie czekam na niego specjalnie. Oczywiście anime to inna kwestia. Także nie ma co w sierpniu "Rozczarowani" 10 odcinków część 2 a potem wiara w to że będzie 2 sezon :)

ocenił(a) serial na 6
19TimeBreaker96

Zazwyczaj sezony kończą się w taki sposób, aby była możliwość pociągnięcia następnych sezonów, jeżeli poprzednie sie spodobają

ocenił(a) serial na 8
pomidor2002

Drugi sezon skończył się właśnie w taki zagadkowy sposób, że nie wiadomo co dalej?

ocenił(a) serial na 8
19TimeBreaker96

Jak myślicie, kto jest matką Elfo?
Ja obstawiam, że ta królowa Ogr, która pomogła uciec Bean i Elfo z tymi jagodami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones