PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=801719}

Rozczarowani

Disenchantment
7,2 28 462
oceny
7,2 10 1 28462
6,7 3
oceny krytyków
Rozczarowani
powrót do forum serialu Rozczarowani

Tak, jak slapstick i nachalność humoru Futuramy bawiła, ale nie śmieszyła do rozpuku, tak tutaj, Pythonowskie fantasy Groeninga łykam bez popity. IGN nie wie co pisze, ja u nigdzie Fry'a, czy LeeLee nie widzę. Luci moe trochę Bender, ale też nie do końca. Elfo wygrywa <3 . Za mało dynamiczna ścieżka dźwiękowa (często brakuje tej przeróbki "Rebel, Rebel" ze zwiastuna), średniowieczne brzdękania są spoko i w klimacie, ale czasami jest za wolno i to zauważycie. Można by też spróbować kwestie Króla nagrać po raz drugi... albo trzeci... nie zawsze, ale... Wrażenie, że wszystko poszło w niesamowitą oprawę, a ze skromnego budżetu zostało niewiele na udźwiękowienie i dialogi, jest wszechogarniające. Dlatego serial nas potrzebuje. Bo naprawdę jest świetnie, z potencjałem na "zajebiaszczo" :P

ocenił(a) serial na 8
Darkengar

Widać Fry'a. Elfo ma oczy i mimikę Fry'a oraz podobny ciamajdowaty charakter. Kiedy pierwszy raz zobaczyłem Elfo, pomyślałem: "Fry!"

Darkengar

Facepalma mentalnie strzeliłem jak to przeczytałem. Do Futuramy to nie ma startu, chyba, ze dla kogoś Futurama to slapstick i nachalność tylko. Lubię nawet rozczarowanych, ale to i tak rozczarowanie. BTW jak oglądałeś futurame z dubbingiem to w sumie masz racje i cofam wszystko :)

gortat

oglądać cokolwiek z dubbingiem.. brrrrrr

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones