PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=801719}

Rozczarowani

Disenchantment
7,2 28 504
oceny
7,2 10 1 28504
6,7 3
oceny krytyków
Rozczarowani
powrót do forum serialu Rozczarowani

Zwiastun sprawił,że naprawdę czekałam na tą animację, przemawiała do mnie kreska, postać demona,klimat średniowiecza. Ale żeby obejrzeć końcowy produkt musiałam się trochę namęczyć. 2 ostatnie odcinki wyszły im chyba najlepiej,wreszcie coś się zadziało i pare rzeczy zostało wyjaśnionych. Ale reszta mocno przeciętna. Liczyłam ,że będzie to jedna z moich ulubionych animacji,a koniec końców uważam to za stratę czasu. Szkoda :/

ocenił(a) serial na 5
Violetti

Mam dokładnie tak samo. Przez większość odcinków straszna nuda i słabe dialogi. Dopiero dwa ostatnie epizody zrobiły się odrobinę ciekawe. Zawiodłem się i chyba daruję sobie kolejne sezony. Chociaż tytuł jest adekwatny.

ocenił(a) serial na 6
wojtaso87

Tak, tytuł to chyba sobie wywróżyli. Ja również za następny sezon raczej podziękuje, albo przynjamniej poczekam na opinie po jego premierze. Może po słabym początku twórcy jakoś się pozbierają i wykonają lepszą robotę.

ocenił(a) serial na 7
Violetti

Daj jeden bo to kija warte scierwo

ocenił(a) serial na 6
twokill

1 nie dam, bo były produkcje, które bardziej mnie rozczarowały. Tak jak pisałam w pierwszym komentarzu serial ma też swoje plusy- niektóre postacie, kreska, klimacik, 2 ostatnie odcinki dają nadzieję, że coś z tego serialu da się zrobić. Nie jest to najgorszy możliwy serial, typowy średniak. I 6/10 to dobra ocena dla średniaka. A rozczarowanie wynika głównie z większych oczekiwań, jakie można było sobie wyrobić po zwiastunach.

ocenił(a) serial na 7
Violetti

Zartowałam ....Ja chyba dam też miedzy 6-7 ...Mało wciągający niby jest jakiś wątek ale oglada sie jakby każdy odcinek był oddzielnym krótkim filmikiem nie lubie czegoś takiego...:)Zresztą zaczełam oglądać od samej premiery i dopiero bodajże 4 odcinki :D na dziś

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones