Rozdzielenie
powrót do forum 1 sezonu

Negatywne oceny

ocenił(a) serial na 8

Dzisiaj miała miejsce premiera tego serialu i to naprawdę zabawne, że niemal od razu pojawiły się tutaj negatywne oceny. Te osoby może nawet nie obejrzały 1 odcinka nie wspominając o całym sezonie dlatego myślę, że aby tego uniknąć Filmweb powinien wprowadzić mechanizm podobny do tego z Metacritic, który polega na tym, że użytkownicy mogą oceniać film/serial dopiero 1 lub 2 dni po jego premierze.

Truvelo_

Obejrzalem 2 odcinki i inni moze tez. Ja jeszcze nie oceniam czekam na wszystkie.

Truvelo_

nie narzekaj
kiedys tu bylo mozna oceniac film po tym jak wyszedl trailer , albo zapowiedz filmu. dluuuugo trzeba było czekac na zmiane , Twoja propozycja moze nigdy nie nastapic :)

Truvelo_

I jaki to miałoby odnieść skutek? Jak ktoś chce wystawić niską ocenę bez oglądania, z jakiegokolwiek powodu, to i tak to zrobi. Nie ważne kiedy odblokujesz ocenianie.

ocenił(a) serial na 8
intervigilium

I bez odpowiedzi, szkoda. A by się w końcu przydało zobaczyć odpowiedź na chociaż jeden absurdalny postulat, który zetkną się z prostym: "A po co?".

ocenił(a) serial na 8
intervigilium

taki, że jest szansa na wyższą średnią w przeciągu pierwszych dni po premierze co zachęci innych do obejrzenia. Innymi słowy jak najbardziej ma to sens.

ocenił(a) serial na 4
Truvelo_

A ty oceniasz CAŁY serial po DWÓCH odcinkach i uważasz się za lepszego?

Truvelo_

To samo dotyczy wysokich ocen za cały serial tylko po paru odcinkach … jak Twoja :)

ocenił(a) serial na 8
Truvelo_

Pierwszy sredni ale drugi juz zaintrygowal.

ocenił(a) serial na 8
aronn

Kolejne coraz lepsze az do niesamowitego FINAŁU!

ocenił(a) serial na 5
aronn

a w czwartym wyskoczyły dziadki homo i serial poleciał do kosza jak wiekszosc ostatniego woke syfu :D

ocenił(a) serial na 8
davidns

Biedactwo,wrazliwy na gejow :D

ocenił(a) serial na 8
aronn

niestety lgbt niszczy dzisiejsze kino,,, też mam z tym problem

sakos5

Ostatnio oglądałem Buzz Astral animację i jedyny związek jaki tam widziałem to dwóch kobiet

ocenił(a) serial na 10
Truvelo_

I co to zmieni? Wtedy ignoranci wejdą i klikną ocenę jeden 2 dni później...

Truvelo_

jestem po całym sezonie i zupełnie nie dziwi mnie, dlaczego ktoś miałby nie trawić tego serialu. Sam z niecierpliwością czekam na drugi sezon, ale nie da się ukryć, że trzeba przy nim włączyć parę filtrów i wyłączyć logiczne myślenie w wielu miejscach ;)

ocenił(a) serial na 10
thee_majesty

Na przykład w których? Wymień mi nielogiczne sceny, czy wątki. Podyskutujemy.

Sony_West

szczerze mówiąc to już kompletnie nie pamiętam ;) za dawno temu to oglądałem, za to pamiętam wiele pozytywnych cech tego serialu, jakoś człowiek nie skupia się na negatywach kiedy przeważa dobry odbiór całości.

Sony_West

~~~~Uwaga spoilery~~~~

Chociażby w ostatnim - mimo wszystko najlepszym odcinku - Milchick tnie (a raczej skrobie) pasek nożykiem chyba z 15 minut, zamiast po prostu go przeciąć. Nie wygląda to zbyt wiarygodnie, a wręcz żenująco.

Mark Scout zamiast zanotować na telefonie czy kartce, że jako innie (oglądałem po angielsku) dowiedział się, że jego żona jednak żyje (przeświadczenie o jej śmierci było powodem jego decyzji o rozdzieleniu) biegnie w stronę siostry krzycząc, że "ona żyje". Aczkolwiek można to zrzucić na karb emocji w jakich był uświadamiając to sobie.

ocenił(a) serial na 7
Sony_West

Dlaczego wielka korporacja, która umie wywołać w ludziach kontrolowane rozdwojenie jaźni, nie potrafi zamontować podsłuchu/monitoringu w domu swojego pracownika (do którego ma klucze) tylko używa do jego monitorowania jednej ze swoich wysoko postawionych pracownic, która udaje jego sąsiadkę?
Dlaczego również ta sama korporacja nie jest w stanie wytropić i schwytać w małym miasteczku jednego ze swoich byłych pracowników, który im uciekł i odwrócił "nie-odwracalną" procedurę rozdzielenia?

celebes

Odnośnie montowania monitoringu to choćby dlatego, że jakby wyszło, że stosują taki monitoring to by drastycznie osłabł wizerunek, który najwidoczniej próbowali polepszać skoro sama córka założyciela poddała się rozdzieleniu i na gali miała przekonać ludzi, że to jest dobre dla ludzkości. Z drugiej strony rozumiem zdziwienie braku większej inwigilacji, bo jakby nie patrzeć, świat jest tak przedstawiony jakby korporacja mogła sobie pozwalić na dużo więcej nadużyć nawet po za swoimi murami. Myślę, że zabieg postawienia jej obok małego miasteczna i otoczenia lasami od reszty świata wzmacnia odczucie potęgi tej korporacji.

ocenił(a) serial na 6
Truvelo_

Nigdy nie oceniam serialu przed obejżeniem całego sezonu. Powinno być tak, że ocenianie jest możliwe dopiero po emisji wszystkich odcinków pierwszego sezonu. No chyba, że jest to serial ekskluzywny dla danej platformy jak Netflix i od razu wrzucany jest cały sezon.

Truvelo_

A tam negatywne. Ma ocenę 8.4 nie psiocz

ocenił(a) serial na 7
Truvelo_

A dlczego macie problem z ocenami innych ludzi? Każdy sobie wystawia oceny na jakiej podstawie chce i jak ma ochote może to robić nawet na podstawie pierwszych 5 minut. Ma do tego pełne prawo.

Coś wam się chyba we łbach poprzewracało. To jest forum dla każdego i jak ktoś ma ochote sobie wystawiać oceny na podstawie okładki to może sobie to robić i c.h.u.j wam do tego.

Ja wystawiam oceny żebym pamiętał co oglądałem i do czego warto wracać i głęboko w dupie mam czy te oceny są miarodajne dla loży ekspertów na filmwebie.

ocenił(a) serial na 8
BartasBartas

Ludzie tu mają ciekawe pomysły na usprawnienie oceniania itp. Oczywiście, że bardziej rzetelna byłaby ocena po cały sezonie (albo po wszystkich 24 sezonach, jak w niektórych serialach), ale jak się komuś spodoba lub nie spodoba wcześniej to po co ma się męczyć do końca.
Osobiście nie zamierzam się męczyć przez 120 odcinków, żeby móc wystawić ocenę, jak serial jest gniotem.
Robię tak samo jak Ty, wystawiam oceny, żeby wiedzieć co oglądałem i są to moje prywatne oceny, na mój prywatny użytek, wynikłe z mojego super gustu i znawstwa.
A ten serial ma bardzo wysoką ocenę, nawet jak na serial.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones